جانشین فرمانده انتظامی سمنان گفت: زن قاتل تبعه خارجی که در دماوند مرتکب قتل شد، با هوشیاری پلیس در ایوانکی گرمسار دستگیر شد.

سرهنگ سید علی میراحمدی جانشین فرمانده انتظامی سمنان امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی اعلام فقدان مرد ۳۰ ساله تبعه افغانستان ساکن شهرستان دماوند استان تهران با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد آخرین بار این فرد در اطراف بخش ایوانکی گرمسار تردد داشت و بر این اساس، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان به صورت تخصصی نسبت به واکاوی موضوع اقدامات خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند فرد مفقودشده با خانمی که او هم تبعه خارجی است، در ایوانکی به صورت تلفنی در تماس بوده و خودروی متعلق به وی چند شب گذشته به علت ایجاد مزاحمت ناشی از به صدا درآمدن دزدگیر توسط گشت کلانتری به پارکینگ منتقل شده بود.

وی با بیان اینکه ماموران از سرنخ‌های به دست آمده یقین پیداکردند که فرد مفقود شده با آن خانم ارتباط داشته است، اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی‌های لازم نسبت به بازرسی منزل متهم اقدام کردند و متوجه شدند وی با جمع کردن وسایل خود قصد خروج از کشور دارد که دستگیر شد.

وی با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی، سرانجام متهم به قتل مرد ۳۰ ساله با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد، افزود: قاتل در اعتراف خود گفت که مقتول را در باغچه حیاط خانه‌ای که در آن مستخدم بود، دفن کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی سمنان خاطرنشان کرد: با اعترافات متهم، اقدامات لازم قانونی انجام و قاتل با دستور قضایی روانه زندان شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.