مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: مزرعه پرورش ماهیان سردآبی با اشتغالزایی ۴ نفر در شهرستان سرعین به بهره‌برداری می‌رسد.

محمد اله بخش صبح امروز در بازدید از مزرعه پرورش ماهی شمس آباد گفت: مزرعه پرورش ماهی سردآبی با سرمایه گذاری بیش از ۴۰ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد توسط بخش خصوصی در روستای شمس آباد مورد احداث و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
مدیرکل شیلات استان اردبیل از تلاش ویژه برای حل مشکلات و تحقق مطالبات سرمایه‌گذار این پروژه خبر داد و افزود: مشکلاتی از قبیل جایگذاری تیر برق به منظوری برق رسانی و عدم پرداخت به موقع تسهیلات بانکی وجود داشت که با همکاری و تلاش ویژه فرماندار محترم و بخشدار مرکزی مرتفع خواهد شد
او افزایش تولید و استفاده از قابلیت‌های گردشگری را از مزیت‌های مهم این پروژه عنوان کرد و گفت: رفع موانع پیش روی سرمایه‌گذاران در این بخش دست یابی به این مهم را سرعت خواهد بخشید.
اله بخش افزود: تقویت و پشتیبانی از بخش آبزی پروری استان راهبرد اداره کل شیلات استان در سال جهش تولید است و در مسیر حمایت از فعالان واقعی این بخش، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
باقرزاده فرماندار شهرستان سرعین نیز گفت: دغدغه مهم و اساسی در این شهرستان رونق بخش‌های مختلف تولیدی به ویژه صنعت آبزی پروری است و در این راه آماده همکاری همه جانبه با فعالان این بخش برای رفع مشکلات هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.