رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری مواد فروش محله یافت آباد تهران خبر داد و افزود:در بازرسی از انباری منزل متهم ۵۶ کیلو تریاک کشف شد.

سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب  گفت:در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان پایتخت، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

باباپور در ادامه افزود:در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم اقدام به فروش مواد مخدر می‌کند که این موضوع موجی از نارضایتی را برای شهروندان به وجود آورده است. 

وی در ادامه اعلام کرد:با پیگیری‌های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی‌های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق منزل متهم در محله یافت آباد تهران شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی جهت ورود به منزل و آماده سازی تیم عملیاتی برای اقدام غافلگیرانه و دستگیری وی به عمل آمد.

این مقام انتظامی افزود:با توجه به انجام تحقیقات تکمیلی پرونده و ارائه گزارش به مرجع قضایی، مجوز قانونی جهت ورود به منزل و بازداشت متهم صادر و شب گذشته تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به محل اعزام شد و با رعایت جوانب قانونی با شگرد‌های خاص پلیسی وارد منزل متهم شدند که متهم با دیدن مامورین قصد فرار داشت که بلافاصله دستگیر و در بازرسی از انباری محل ۵۶ کیلو تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضائی مصمم است با کسانی که با قاچاق، توزیع و خرید و فروش مواد مخدر امنیت و سلامت عمومی شهروندان را تهدید و باعث فروپاشی نظام خانواده می‌شوند برابر قانون به شدت برخورد کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد. 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار