فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک کلاهبردار ۸ میلیارد ریالی با اقدامات پلیسی و تخصصی پلیس آگاهی این فرماندهی، خبرداد.

 سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار کرد: خرداد ماه ۱۴۰۳ پیرو وصول یک فقره پرونده کلاهبرداری با این عنوان که متهم پس از جلب اعتماد با استفاده از چک‌های بلاصاحب اقدام به خرید اقلام دارویی به ارزش ۸ میلیارد ریال از فروشنده‌های دارویی نموده و متواری شده است پیگری موضوع سریعاً در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پس از بررسی‌های همه جانبه و تلاش بی وقفه برای شناسایی مجرم یا مجرمان با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را در یکی از شهرستان‌های اطراف بدست آوردند.

وی در ادامه ابراز داشت: با بدست آوردن هویت متهم و پس از تشریفات قضائی، تیم عملیات پلیس آگاهی روز گذشته در یک عملیات پلیسی و منسجم متهم را دستگیر و به همراه کشف اقلام دارویی به پلیس آگاهی منتقل می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و مواجهه با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی معترف و پس از پایان تحقیقات تحویل مراجع قضائی گردید.

سرهنگ طرهانی در پایان خاطر نشان کرد: انتظار ما از مردم عزیز نیز این است که در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.