سرمربی تیم ملی ازبکستان گفت: وقتی با ایران بازی می‌کنیم که ستاره‌هایی مثل طارمی دارد، باید حواسمان جمع باشد.

سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی  ازبکستان در نشست خبری پیش از این دیدار با تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: ما برای بازی برابر ایران آماده هستیم. تاکنون چندبار با ایران بازی کردیم. می‌دانیم ایران تیم خوبی است. چون بحث صعود مشخص شده، انتظار داریم فردا بازی خوبی شاهد باشیم و بازیکنانم کارت زرد و قرمز نگیرند. ما تیم قدرتمندی هستیم و امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی باشیم.

او ادامه داد: هر بازی متفاوت است و ممکن است فردا با بازیکنان جدیدی بازی کنیم و ممکن است ایران هم با بازیکنان جدید بازی کند. وقتی با ایران بازی می‌کنیم که ستاره‌هایی مثل طارمی دارد، باید حواسمان جمع باشد. امیدوارم فردا هواداران بازی خوبی ببینند، اما فشاری از نظر نتیجه روی ما نیست.

سرمربی ازبکستان درباره اینکه آیا از ماشاریپوف و اورونوف درباره ایران سوال کرده است یا خیر، گفت: خیر، نمی‌خواهم فردا این بازیکنان را بازی بدهم، اما شوخی کردم. خوشحالم آنها در ایران بازی می‌کنند. اورورنوف خیلی پیشرفت کرده و از نظر تمرینی عملکرد خوبی دارد. امیدوارم فردا برای تیم بازی کند، چون گاهی بازیکنان برای خودشان بازی می‌کنند. ایران همیشه روند با ثباتی دارد.

کاتانچ درباره بازی دادن به بازیکنان جوان ازبکستان گفت: فردا خواهید دید. احتمالا قلعه‌نویی هم موافق است، چرا که کارت‌های زرد این دوره به دور بعد می‌رود و به خاطر این موضوع گله‌مند هستیم.

همچنین اوتکیر یوسوپوف، بازیکن تیم ملی فوتبال ازبکستان در این نشست خبری بیان کرد: انتظار بازی خوبی با ایران داریم و می‌خواهیم با برد به ازبکستان برگردیم و مردم خودمان را خوشحال کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۹ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
واقعاًً طارمى بازيكن بى كيفيتى هست مثل همه بازيكنان اين نسل فوتبال ايران كه فقد ادعا دارند
Iran (Islamic Republic of)
ایمان عبادی
۲۲:۰۹ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
در مورد طارمی بیشتر بنویسید