کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران از رسیدگی به یک پرونده تبانی در مسابقات لیگ دسته دوم جوانان خبر داد.

 کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد: با عنایت به مستندات و ادله و اطلاعات موجود مبنی بر ادعای وقوع تبانی در بازی مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ بین دو تیم صنعت تهران جاوید ماندگار و پارس پایتخت در مسابقات لیگ دسته دوم جوانان بدین وسیله در راستای رعایت سلامت ورزشی اتخاذ تدابیر بازدارنده جهت جلوگیری از ورود ضرر غیر قابل جبران به ذی نفع‌های این پرونده و صیانت از حقوق و منافع تیم‌ها مستند به ماده ۱۰۰ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران دستور موقت احتیاطی مبنی بر لغو برگزاری بازی مورخ ۱۴۰۳/۰٣/٢٢ بین تیم‌های پارس پایتخت و پور البرز صادر می‌گردد.

بدیهی است با تکمیل اطلاعات و انجام تحقیقات مقدماتی بر اساس بررسی‌های به عمل آمده در چهارچوب صلاحیت کمیته انضباطی و اخلاق در صورت احراز وقوع تخلف نسبت به کلیه‌ی خاطیان تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد و علاوه بر فرآیند رسیدگی به تخلفات انضباطی ارتکابی امکان پیگیری رسیدگی و تعقیب متهمین از طریق مراجع قضایی عمومی و رسمی کشور به قوت خود باقی خواهد بود.

شایان ذکر است در صورت صدور حکم محکومیت میزان محرومیت ناشی از اجرای دستور موقت در هنگام اجرای رای محاسبه و از آن کسر خواهد شد. رأی صادره بلافاصله قابل اجرا و در عین حال ظرف دو روز قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف می‌باشد.

تبانی در فوتبال تهران

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۲ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
به فساد دولت در بورس رسیدگی کنید
دست مقامات کشور تو فساد بورس هست
Czechia
محمد
۱۵:۰۲ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
وقتی معاونان و مشاوران رئیس فوتبال یعنی ریاست فدراسیون را به جرم فساد بازداشت می کنند، یعنی راس هرم مشکل دارد.پس به دنبال چه هستید؟ قطعا به زودی این موضوع بایگانی می شود چون خیلی ها در آن سهیم هستند که نباید از آنها نام برد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
سرنخ فساد در فوتبال از تیم مس دیده شد! !!!!!حالا اگر نهادهای نظارتی و بازرسی‌های هوشمند و دقیق و زرنگی به مجموعه خود شرکت مس ورود کنند به موارد اختلاس و زدوبند ها و اختلاس هایی میرسند که پرسنل شاغل و بازنشسته مس سالهای سال است منتظر رسوا شدن این افراد میباشند
Germany
ناشناس
۱۲:۵۱ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
اگ حفاظت اطلاعات کشورمون ورود کنه خیلی چیزای پشت پرده دیگم مشخص میشه خواهش میکنم پیگیری کنید ک ورود کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۹ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
تیم های مس یک بخور بخوری را انداختن بیا و تماشا

مس کرمان
مس رفسنجان
مس شهر بابک
مس سرچشه
مس سونگون

مگه نه اینکه صنعت‌مس ، ملی و مال بیت المال و مال این مردم گرفتاره