ببست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان با مشارکت تولید کنندگان مطرح کشوری در گرگان گشایش یافت.

بیست و دومین رویداد تخصصی صنعت ساختمان استان گلستان در غرفه‌های تجهیزات، تاسیسات، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، کاشی، سرامیک، سنگ‌های تزئینی، چینی و شیرآلات بهداشتی و صنایع وابسته، درب و پنجره و ماشین آلات وابسته تا ۲۵ خرداد ماه در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان برپاست.

در این دوره از نمایشگاه آخرین دستاورد‌های علمی و فنی این حوزه با مشارکت تولید کنندگان مطرح کشوری از استان‌های گلستان، تهران، مازندران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان به نمایش در آمد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گلستان بستر سازی در راستای توسعه سرمایه گذاری‌های بخش صنعت ساختمان، ایجاد مثلث ارتباطی تخصصی بین مشارکت کنندگان، تولیدکنندگان، بازدید کنندگان، طراحان، سازندگان، برگزار کنندگان نمایشگاه‌ها را از جمله اهداف برگزاری این رویداد اعلام کرد.

بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان واقع در بزرگراه گرگان-آق قلا، روبروی فرودگاه گرگان دایر است و از ساعت ۱۷ الی ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان به این صنعت خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.