سامانه تلوبیون در ایام انتخابات ریاست جمهوری در اختیار نامزد‌ها قرار گرفته و به هر کدام از نامزد‌ها یک کانال اختصاصی ۲۴ ساعته در نظر گرفته شده، تا برنامه‌های تبلیغاتی خود را بارگذاری کنند.

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا در اختیار نامزد‌ها قرار گرفته، تا نامزد‌ها برنامه‌های تبلیغاتی خود را در آنجا بارگذاری کنند.

 این سامانه که برای مردم رایگان در نظر گرفته شده، در صفحه ویژه انتخابات، صفحات اختصاصی هر نامزد در دسترس است و مردم می‌توانند با کلیک بر صفحه هر نامزد از برنامه‌ها، عملکرد و اخبار هر نامزد اطلاع یابند.

 

نامزدها

از طرفی، در صفحه ویژه انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم فیلم‌های مربوط به انتخابات ۱۴۰۳، برنامه «با مردم» شبکه یک، «گفت‌وگوی ویژه خبری» شبکه خبر، «صف اول» شبکه خبر و فیلم‌های مربوط به قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها، تایید صلاحیتشان و ثبت‌نام انتخابات ۱۴۰۳ قابل دسترس است. بنا به اعلام تلوبیون، ۵۲ میلیون کاربر طی یکسال گذشته از سایت تلوبیون دیدن کردند.

مناظره

بنا به اعلام کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات رسانه ملی، روز گذشته برنامه تلویزیونی «صف اول» با حضور علیرضا زاکانی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در شبکه خبر روانه آنتن شد. حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹ برنامه «با مردم» را در شبکه یک سیما داشت. سعید جلیلی از ساعت ۲۲ تا ۲۲:۴۵ به صورت زنده در برنامه «گفت‌وگوی ویژه خبری» حاضر شد.

گفتنی است در نظر گرفتن پنج مناظره و سه میزگرد تخصصی، چهار مستند رادیویی و تلویزیونی، برنامه‌های رو به دوربین برای سخن گفتن با مردم، گفتگو با مردم استان‌ها، برنامه «صف اول»، برنامه «گفت‌وگوی ویژه خبری» و برنامه «بدون تعارف» برای نامزد‌های ریاست جمهوری از تمایز این دوره از مناظرات با دوره‌های قبل خواهد بود.

خبرنگار: نفیسه خلیلی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۱ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
لطفا به فردی رای دهید که دلسوز کشور و مردم باشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۴ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
اقای جلیلی
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۱۱:۵۹ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
ممکنه آدمهای خوبی باشن // ولی هیچکدامشان در حد اندازهایی که بخوان رئیس جمهور بشن نیستن رای نمیدم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۴۰ سال همه شما راس قدرت بودید چکار کردید!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
قالیباف نماینده اصلاح طلبها. پزشکیان پوششی .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۷ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
چهار کیلومتر آسفالت سالم تو مملکت نداریم همه شکسته و همه چاله و چوله یعنی وزیر راه و شرمساری چه داره میکنه با این کشور؟!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۴ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
من زیاد تو جاده هستم چرا دروغ می گی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۳ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
جاده هامون هم مثل چیزهای دیگه است مثل آموزش و پرورش مثل بهداشت و درمان و دارو مثل تورم و وضع اقتصاد و گرانی و ....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۷ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
دست چپ و پای راست
آخرین اخبار