انتخابات دومین دوره شورای راهبری مجمع «رصتا» با مشارکت و نظارت سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برگزار می‌شود.

انتخابات دومین دوره شورای راهبری مجمع «رصتا» با مشارکت و نظارت سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برگزار می‌شود و ثبت‌نام مالکان رسانه‌های متقاضی عضویت در شورای راهبری مجمع «رصتا» از ۲۷ خرداد ماه آغاز و تا ۳۱ خردادماه ادامه خواهد داشت.

همچنین انتخابات شورای راهبری مجمع «رصتا» در روز‌های دوم تا چهارم تیرماه به‌ صورت الکترونیک از طریق نشانی www.rastaunion.ir برگزار خواهد شد و نتایج انتخابات طی مراسمی با حضور اعضای مجمع عمومی رصتا در روز دوشنبه چهارم تیرماه ساعت ۱۶ در محل دانشکده الهیات دانشگاه تهران واقع در خیابان مطهری نبش خیابان مفتح اعلام خواهد شد.

در این مراسم گزارشی از فعالیت‌های ساترا، مجمع رصتا و رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ارائه خواهد شد و در خصوص اقدامات لازم برای روز‌های باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری تصمیم‌گیری خواهد شد.

مجمع «رصتا» به‌ عنوان نهادی مشورتی با رویکرد خودتنظیم‌گری مشارکتی در حوزه صوت و تصویر فراگیر از سال گذشته با هدف مشارکت مؤثر فعالان صنعت در فرایند‌های تنظیم‌گری و ساماندهی امور مربوط به خدمات رسانه‌ای صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی تشکیل شده است و تمام رسانه‌های دارای مجوز از ساترا به‌ صورت پیش‌فرض عضو این مجمع هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.