فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری اعضای یک باند که با سوء استفاده از اعتماد شهروندان با شیوه فروش حواله خودرو خبر داد.

  سردار دوستعلی جلیلیان با اشاره به دستگیری  اعضای باند کلاهبرداری میلیاردی در سیستان وبلوچستان گفت: با بهره گیری از منابع اطلاعاتی و اقدامات تخصصی مشخص شد که متهم اصلی پرونده با موضوع کلاهبرداری از طریق فروش حواله خودرو به شهروندان اقدام به دریافت مبالغ هنگفتی از ۱۰۵ نفر از شهروندان نموده، که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه یک نفر دیگر با هویت معلوم با متهم پرونده که در ارتکاب کلاهبرداری با وی همکاری می‌کرد در شهر زابل شناسایی و دستگیر شد، اظهار داشت: در ادامه با اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس متهم اصلی در یکی از محلات شهرستان زاهدان دستگیر شد.

 وی با اشاره به کلاهبرداری ۶۰۰ میلیارد ریالی در این پرونده گفت: متهم این گونه اقدام می‌کرده که با ترغیب شهروندان به خرید حواله خودرو با تحویل خودرو در بازه زمانی کوتاه مدت مبالغی را به صورت نقدی از آنها دریافت می‌نمود، در صورتی که هیچ گونه حواله خودرویی موجود نبوده است.

 سردار جلیلیان در پایان از معرفی متهمان پرونده به مراجع قضائی و روانه شدن آنها به زندان خبر داد و گفت: به شهروندان نیز توصیه می‌کنیم به پیشنهاد‌های اغوا کننده و غیر معقول افراد کلاهبردار توجهی نکرده و در مواجهه با اینگونه پیشنهادات سریعا پلیس را در جریان موضوع قرار دهند

 
 
  

برچسب ها: فراجا ، کلاهبرداری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار