فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بسیجیان باید میدان دار بصیرت افزایی در زمینه حضور حداکثری و شناخت فرد اصلح در انتخابات باشند.

سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج جنوب استان، اظهار کرد: از همه تلاش ها و زحمات ارزشمندی که شما عزیزان در برنامه های بسیج رقم زدید تشکر و قدردانی دارم.

وی افزود: بسیجیان در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی نقشی بسیار محوری و مهم را ایفا کرده‌اند؛ مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماموریت های بسیار گسترده ای در زمینه حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دارد.

شفائی تصریح کرد: از ابتدای پیدایش بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی رحمت الله علیه تفکر بسیجی در قالب ساختاری مشخص شکل گرفت و پیوسته موجب خیرات فراوان برای مردم عزیزمان شد.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: ارزشمندترین و مهمترین بخش در ساختار بسیج پایگاه های مقاومت هستند؛ پایگاه مقاومت بسیج هم نقش تاکتیکی و هم نقش راهبردی دارد؛ بسیج از مردم با مردم و برای مردم است و هدف ما از تشکیل و اداره بسیج همین موضوع مهم بوده و اقدامات ما نیز در بسیج باید در راستای همین هدف ارزشمند باشد.

وی افزود: بسیجیان باید با شناخت صحیح از نیازهای جامعه و مردم به آنان خدمت کنند؛ اگر ما در این مسیر حرکت نکنیم راه را گم می کنیم. امام راحل از ابتدای فرمان تشکیل بسیج مستضعفین این اصل مهم را به ما گوشزد کرده اند.

شفائی تصریح کرد: ما به عنوان بسیج وظیفه بصیرت افزایی در جامعه را به عهده داریم؛ امروز یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن پرداخته شود مسئله فلسطین است ما باید در این زمینه بصیرت افزایی کنیم.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: بصیرت افزایی یعنی روشن کردن واقعیات جامعه و جهان، فارغ از دروغ پردازی های دشمنان و وارونه جلوه دادن موفقیت هایی که به دست آورده‌ایم؛ به فضل الهی و با همراهی مردمان عزیزمان ما طی سالیان گذشته همواره پیروز میدان در عرصه های مختلف بوده ایم.

شفایی تصریح کرد: بسیجیان باید میدان دار بصیرت افزایی در زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات و شناخت فرد اصلح مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری باشند؛ ما باید تلاش کنیم تا مردم را نسبت به حضور در انتخابات و شناخت فرد اصلح آگاه کنیم.

وی افزود: بسیج امروز باید میدان دار عرصه های علمی کشور باشد؛ ما باید تلاش کنیم تا نخبگان دانش آموز از میان بسیجیان ما باشند. دشمنان ما تلاش دارند تا امید مردم ما را نسبت به آینده از بین ببرند که یکی از مهم ترین وظایف ما در بسیج همین مسئله امیدآفرینی در جامعه باشد.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: ما در بسیج باید کوشش کنیم تا در زمینه هایی ورود کنیم که اثرات و دستاوردهای ویژه ای دارد و تلاش کنیم تا با بهترین شکل و کیفیت اقدامات خود را انجام دهیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار