فرماندار ویژه مهاباد گفت: مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات عاملی مهم در راستای توسعه ملی و اقتدار ایران اسلامی است.

حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد امروز در نشست با معتمدان و سازمان‌های مردم نهاد این شهرستان، گفت: سابقه درخشان جمهوری اسلامی ایران در برگزاری انتخابات سالم و قانونی و ایجاد فضای آرامش و اطمینان در مردم، بستر‌های لازم را برای تقویت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه در سایه خدمات دولت هم‌اکنون مهاباد به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده، اضافه کرد: هم اکنون در بخش عمران و آبادانی ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبارات شهرداری‌های تابعه در راستای توسعه زیرساخت‌های شهری پرداخت می‌شود.

عباسی ادامه داد: در بخش درمان احداث ۲ بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی و ۹۶ تختی تامین اجتماعی در کنار بازسازی بیمارستان قدیم و همچنین ساخت چند خانه بهداشت در مناطق روستایی بخشی از خدمات دولت در این شهرستان است.

فرماندار ویژه مهاباد از الحاق ۲۰۰ هکتار زمین به محدوده شهری در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: همچنین در راستای بهبود وضعیت اجاره مسکن و احداث مسکن توسط متقاضیان هم اکنون واگذاری هفت هزار و ۱۷۹ قطعه زمین روستایی در دستور کار قرار دارد.

عباسی با اشاره به پروژه‌های گازرسانی و مدرسه سازی نیز گفت: در حال حاضر گازرسانی به ۶۳ روستا در دست اقدام بوده و بیش از ۳۰۰ کلاس درس نیز در حال احداث بوده که بخشی از آنها برای سال تحصیلی جدید مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سلام ستوده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه گفت: تفاوت قابل توجهی بین نمایندگانی که با حداکثر آرا انتخاب شدند با سایر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

وی افزود: هر اندازه مشارکت بیشتر باشد به همان اندازه نیز می‌تواند انتظارات و مطالبات در سطح ملی بالا برد و ضروری بوده تمام شهروندان نسبت به مشارکت در این رویداد سیاسی اهتمام داشته باشند.

وی یادآور شد: در مقابل نیز ارایه خدمات و جلب رضایت عموم مردم می‌تواند عاملی مهم برای حضور پررنگ و انگیزه برای مشارکت مردم در انتخابات باشد.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هشتم تیرماه امسال همزمان با سراسر کشور در آذربایجان‌غربی نیز برگزار خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.