رئیسی ضمن آمادگی کامل تیم های عملیاتی این شرکت جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم انتخابات، گفت: ۵۰ دستگاه ماشین مجهز به دیزل ژنراتور سیار توزیع برق این استان جهت برگزاری انتخابات پیش رو در سطح منطقه آماده هستند.

  محمد رئیسی  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه اظهار داشت: تمامی تیم‌های عملیاتی این شرکت در روز هشتم تیر ماه ۱۴۰۳ به صورت آماده باش کامل بوده و تمام توان خود را برای انجام انتخاباتی باشکوه بدون مشکل برق به کار می‌گیرند.

 وی ادامه داد: لغو تمامی مرخصی های کارکنان این شرکت از قبل تا پایان انتخابات، استفاده از مولدهای اضطراری و بازدید از مراکز برگزاری انتخابات، برگزاری نشست ها و جلسات توجیهی، کنترل و سرویس شبکه های توزیع از جمله اقدامات در نظرگرفته شده برای تامین برق پایدار روز انتخابات است.

 مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کارکنان این شرکت علاوه بر حضور با شکوه در انتخابات تامین کننده برق پایدار مراکز انتخاباتی نیز هستند، گفت: تمامی نیروهای ستادی، مدیریتی، گروه‌های حراستی و عملیاتی با ناوگان مجهز به منظور حفاظت از تاسیسات توزیع برق و رفع معایب احتمالی در صورت بروز حوادث فنی آماده هستند.

 رئیسی تصریح کرد: به‌ منظور حفظ ایمنی، رعایت حریم شبکه‌های توزیع برق و پیشگیری از وقوع حوادث جانی و مالی به همشهریان محترم، خواهشمند است ستادهای تبلیغاتی در نصب هرگونه بنر، تابلوهای تبلیغاتی، پوستر و عکس بر روی تجهیزات مربوط به شرکت توزیع برق این استان اعم از پایه‌های بتونی، چوبی و فلزی روشنایی معابر و تابلوهای برق توزیع هوایی و زمینی اجتناب کنند.

 وی اظهار داشت: شماره تلفن ۱۲۱ اتفاقات شرکت توزیع نیروی برق این استان، روز برگزاری انتخابات علاوه بر رفع مشکلات مردم به صورت ویژه پاسخگوی حوادث برق خاص شعب انتخاباتی و مراکز مرتبط است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار