استاندار قزوین با بیان اینکه دولت امانتدار انتخاب مردم است و بدون جانبداری آن را برگزار خواهد کرد، گفت: انتظار داریم مجموعه ستادی و ارکان اجرایی با بالاترین کیفیت انتخابات را برگزار کنند.

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در نشست هم اندیشی فرمانداران، بخشداران و شهرداران با استاندار قزوین و رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان قزوین گفت: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آخرین اقدام دولت رئیس جمهور شهید است و پس از آن دولت دیگری متصدی اداره کشور می‌شود، در همین راستا بنا به اتفاقات رخ داده و بنا به برداشت‌های ذهنی مردم کشور و حتی ملت‌های آزادیخواه نسبت به دولت شهید رئیسی T انتظار همه این است که انتخابات در رویه و روال درست شکل بگیرد. 

وی افزود: بیشترین تعبیری که رئیس جمهور شهید در خصوص رویه عملکردی دولت عنوان می‌کردند عبارت "صادق الوعد" بود و طبیعی است که مهم‌ترین مصداق صادق الوعدی برای یک مسئول که به صورت امانت در بین میلیون‌ها نفر مسئولیتی را برعهده گرفته است، برگزاری انتخابات به شکل صحیح، با کیفیت و بدون جانب داری است.

اعلایی گفت: یکی از مزیت‌های کشور این است که به معنای واقعی کلمه مردم درخصوص اداره کشور تصمیم می‌گیرند و هر اتفاقی که پس از انقلاب اسلامی رقم خورده است با خواست و اراده مردم بوده است.

استاندار قزوین با بیان اینکه با انتخاب مردم در دولت سیزدهم نتایج شگفت انگیزی بنا به اذعان نهاد‌های داخلی و بین المللی به دست آمده است، اضافه کرد: تمامی این اتفاقات در یک بازه زمانی کوتاه که بخشی از آن هم در دوران کرونا بوده است رقم خورده و نکته جالب این است که این پیشرفت‌ها پس از دوره عبرت که کشور با مشکلات عدیده‌ای روبه رو بود حاصل شده است.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: دولت جانب دار انتخاب مردم نیست و مردم تصمیم می‌گیرند که چه شخص و جریانی در منصب بنشیند، مهم‌ترین انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری است و مردم به طور قطع به این درک رسیده اند که انتخاب آنها تا ۴ سال بر سرنوشت آحاد جامعه تاثیرگذار خواهد بود. 

وی با بیان اینکه دولت امانت دار انتخاب مردم است و انتخابات بدون جانب داری برگزار می‌شود و از ستاد انتخابات و مجموعه ارکان اجرایی انتظار می‌رود با بالاترین کیفیت انتخابات را برگزار کنند، افزود: دفعی و آنی برگزار شدن انتخابات نباید دست اندرکاران را از برنامه ریزی و دقت در برگزاری انتخابات دور کند و هر چند هیچ کس راضی به برگزاری انتخاباتی که ناشی از فقدان رئیس جمهور است نیست ولی همه ما مکلف به برگزاری انتخابات به بهترین شکل ممکن هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.