رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، از آمادگی کامل مدارس برای برگزاری انتخاباتی باشکوه خبرداد.

 زلیخا زارع رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد در جلسه‌ای با نمایندگان آموزش و پرورش نواحی یک و دو گفت: وضعیت شعب اخذ رای در مدارس شهرستان یزد مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند اتخاذ شد. 

وی با تاکید بر اهمیت انتخابات و لزوم فراهم کردن تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن، از همکاری آموزش و پرورش در تامین و تجهیز شعب اخذ رای در مدارس قدردانی کرد. 

زارع همچنین از نمایندگان آموزش و پرورش خواست تا نسبت به رفع نواقص احتمالی در شعب اخذ رای اقدام کنند و تمهیدات لازم برای تسهیل در امر رای گیری را فراهم آورند. 
در ادامه این جلسه، نمایندگان آموزش و پرورش نواحی یک و دو گزارشی از وضعیت شعب اخذ رای در مدارس ارائه کردند و به بیان چالش‌ها و مشکلات موجود در این زمینه پرداختند. 

در نهایت، با بحث و تبادل نظر حاضرین در جلسه، تصمیمات لازم برای رفع مشکلات و ارتقای کیفیت برگزاری انتخابات در مدارس اتخاذ شد. 

از جمله مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه می‌توان به رفع نواقص و کمبود‌های موجود در شعب اخذ رای، تامین امکانات سرمایشی مورد نیاز، تامین آب سردکن، بررسی، وضعیت خطوط تلفن، بررسی وضعیت تجهیزات ضروری (میز، صندلی و...) و انجام تبلیغات و اطلاع رسانی برای تشویق مردم به حضور در انتخابات اشاره کرد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در روز جمعه مورخ ۸ تیرماه برگزار خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار