پسر جوان که به خاطر یک دختر در جریان بازی مافیا همبازی خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد.

 ۲۹ شهریور سال گذشته حادقه قتل پسر جوان در یک کافی‌شاپ رخ داد. وقتی مأموران پلیس به محل درگیری در شهرری رفتند با بررسی‌های اولیه مشخص شد دقایقی قبل از ورود پلیس دو پسر جوان در جریان بازی مافیا باهم درگیر شده‌اند و پسر ۱۹ ساله به نام بابک از ناحیه گردن چاقو خورده است. بابک به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما دو روز بعد به خاطر شدت جراحات وارده و خونریزی شدید جان باخت و جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی انتقال پیدا کرد.

با شناسایی متهم وی در حالی که قصد داشت به خارج از کشور بگریزد از سوی پلیس بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. بدین ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
 
در دادگاه چه گذشت

در ابتدای جلسه، اولیای دم درخواست قصاص کردند. بعد از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: چند روز قبل از حادثه من و دوستان‌مان که حدوداً ۲۵ نفر بودیم به کافه‌ای در شهرری رفتیم تا مافیا بازی کنیم. حین بازی دختری به نام سمیرا که کنار بابک نشسته بود بلند شد و آمد کنار من نشست، بعد هم در اینستاگرام به من پیغام داد که او را دنبال کنم. اما بابک به من پیام داد و گفت به آن دختر علاقه دارد و از من خواست کاری با او نداشته باشم. من هم قبول کردم. تا اینکه چند روز بعد ما دوباره برای بازی مافیا دور هم جمع شدیم، اما سر همین موضوع بابک و دوستانش با من درگیر شدند و بابک با چاقو به سمتم آمد و ضربه‌ای به دستم زد. من هم چاقوی یکی از آنها را گرفتم و به سمت بابک حمله کردم تا بترسد، اما چاقو ناخواسته به او خورد و روی زمین افتاد. با دیدن وضعیتش خیلی ترسیدم و فرار کردم، دوستم گفت از کشور خارج شوم، اما وقتی می‌خواستم به ارومیه بروم، دستگیر شدم.

با پایان جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و اظهارنظر کارشناسان پزشکی قانونی، متهم را به قصاص محکوم کردند.

برچسب ها: قتل ، اخبار جنایی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
عواقب بدحجابی و بی حجابی و بی بند باری همینه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
عواقب بدحجابی و بی حجابی و بی بند باری همینه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۲ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
هزار بار تو اینجا و همه جا گفتم حمل سلاح و چاقو ممنوع باید شدیدترین سختگیریها برا حمل سلاح انجام بشه اگه دعوایی هم رخ میده با چاقو انجام نشه شما دقت کنید در بسیاری از قتلها چاقو حمل میشه یعنی قانونی باید باشه که حمل سلاح کاملا ممنوع باشه در صورت که فرد چاقو در جیبش باشه به جریمه سنکین محکوم بشه مجازات سختی در نظر بگیرند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۲ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
فک کنم هرکی از ننه اش قهر میکنه سریع یک چاقو میزنه به یک بدبخت دیگه، یکی دو سالی هست چاقو کشی و قمه عادی شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
اون دختر چه غلطی میکرده بین اون همه پسر، عاقبت لاابالگی همینه، یک گروه جوون و نوجوون احمق که فکر می‌کنن کل زندگی همینه که با همدیگه همیشه خوشگذرونی و بیعاری کنن
Iran (Islamic Republic of)
آرمان
۱۳:۵۵ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
به عقیده بنده اون دختره که عامل اصلی به وقوع پیوستن این قتل بوده هم باید در ملا عام اعدام کرد و به خانواده های قاتل،مقتول و اون دختر هم حبس طولانی مدت داد تا درس عبرتی شود برای خانواده هایی که فقط بچه تولید کردند و به فکر تربیت و پرورش شخصیت نبودند‌.
United States of America
ناشناس
۱۹:۴۲ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
روانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۲۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
وقتی دختره بهش پیغام داده و گفته میخوامت اون یکی حق نداشته دخالت کنه و اگه بخاطر دختره حمله کرده مرگ حقش بوده