دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: از نامزدی محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری حمایت می‌کنیم.

حبیب‌الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد در جلسه‌ای که با حضور اعضای مشورتی، مرکزی و استانی برگزار شد، از محمد باقر قالیباف به‌عنوان نامزد مورد حمایت این حزب خبر داد و تصریح کرد: در واقع چنین تصمیمی با توجه به توانایی آقای قالیباف در سرو سامان دادن به وضعیت موجود توسط اکثریت اخذ شد.

بوربور در این جلسه، «محمدباقر قالیباف» را مُتدین، انقلابی و شخصی با کارنامه درخشان مسئولیتی در خدمت نظام و ولایت فقیه توصیف و تاکید کرد: جمعیت وفاداران بر اساس شایسته سالاری در میان کاندیدا‌های تایید شده توسط شورای نگهبان و همچنین در راستای تغییر، تحول و توسعه کشور وی را برای تکیه زدن بر کرسی ریاست جمهوری مطلوب دانست.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی افزود: اتخاذ این حمایت با توجه به کارنامه مطلوب و راضی کننده او در دوران مسئولیت هایش بوده است.

رئیس اصولگریان خانه احزاب کشور در پایان اظهار کرد: جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به تاسی از رهنمود‌های امام خامنه ای، مبنی بر اهمیت انتخابات و حضور حداکثری ملت پای صندوق‌های رای، از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا در این روز حماسی شرکت کنند و تبلیغات دلسرد کننده دشمنان را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش برآب کنند.

متن بیانیه کامل بیانیه به شرح زیر است:

با استعانت از الطاف الهی و در راستای منویات مقام‌معظم رهبری، نهصدو هفتادو دومین جلسه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، که با حضورب نخبگان سیاسی و دبیران استان‌های سراسر کشور و شورای مرکزی با رویکرد برسی و تعیین نامزد معبول، اصلح و کار آمد برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ در محل دفتر مرکزی جمعیت برگزار گردید.

موارد ذیل به‌عنوان بیانیه پایانی نشست جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی مورد تصویب قرار گرفت:

-ضمن تاکید بر حضور حداکثری آحاد مردم شریف ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، جهت تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و رفع تنگنا‌های اقتصادی و استفاده از ظرفیت نیرو‌های کار آمد و انقلابی، از نامزد اصلح، کارآمد انقلابی جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف حمایت قاطع خود را اعلام می‌نمائیم.

امید است عقلای دلسوز جریان انقلابی نسبت به حمایت از محمد باقر قالیباف اجماع لازم‌به‌عمل آورند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۷ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
اعلام حمایت مردم شریف ایران از دکتر پزشکیان ملت ۹۹ درصد شماها همه‌تان ۱درصد نمی‌شی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۹ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
پژشکیان ادامه دهنده راه روحانی است. مردم هرگز به دولت سوم روحانی رای نخواهند داد.
Iran (Islamic Republic of)
مهران معین
۰۹:۲۳ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
قالیباف انسان شریفی هست،همیشه مورد لطف رهبر انقلاب بودن،حتی همین که رییس مجلس شدن،سردار سلامی فرمانده سپاه ،براشون پیام تبریک فرستادن.درثانی اگه انسان لایقی نبودن،اینقدر مورد هجمه قرار نمی گرفتن.انشاالله که رییس جمهور بشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۸ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
جمعی از کشاورزان ایران حمایت خود را از دکتر پزشکیان اعلام کردند
آخرین اخبار