ستاد انتخابات استان مرکزی یک هزار و ۶۷ شعبه رأی ثابت و سیار برای انتخابات پیش‌بینی کرده است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در نشست ستاد انتخابات استان گفت: بیش از ۱۷ هزار نفر به‌عنوان عوامل اجرایی شامل بازرسان، نظارت، انتظامی، امنیتی، رسانه‌ها و پشتیبانی برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان سازماندهی شده‌اند.

به گفته بهنام نظری وضعیت شعب اخذ رأی در مناطق مختلف استان مورد بازبینی قرار گرفته تا دسترسی رأی دهندگان به شعب تسهیل شود. یک هزار و ۶۷ شعبه رأی ثابت و سیار نیز در ۱۲ شهرستان استان مرکزی برای اخذ آرای انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی پیش‌بینی شده است.

او افزود: با توجه به اینکه احتمال به دور دوم کشیده شدن انتخابات پیش‌بینی شده است لذا آمادگی لازم برای برگزاری دور دوم در روز ۱۵ تیر نیز وجود دارد.

نظری درباره مدارک هویتی قابل قبول برای شرکت در انتخابات، گفت: کارت ملی و شناسنامه قابل قبول است و امکان رأی دادن با گواهینامه خودرو، گذرنامه و گواهی پایان خدمت ممکن نیست.

او امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت را چهار مؤلفه اصلی در برگزاری انتخابات عنوان کرد و گفت: همه دستگاه‌های انتظامی، نظامی و امنیتی برای برگزاری انتخاباتی با امنیت کامل آماده‌اند و برنامه‌ریزی لازم برای استفاده از تمامی ظرفیت‌ها صورت گرفته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار