رئیس پلیس راه کشور از مسدود بودن محور چالوس به دلیل سیلاب شب گذشته خبر داد.

رئیس پلیس راه کشور با اشاره به مسدود بودن محور چالوس به دلیل سیلاب شب گذشته، گفت: این محور همچنان مسدود است و هموطنان می‌توانند از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

 سردار مومنی گفت: از شب گذشته محور چالوس را به دلیل سیل بسته اعلام کردیم. این محور کماکان مسدود است و هموطنان برای تردد می‌توانند از محور‌های جایگزین فیروزکوه و هراز استفاده کنند. هموطنانی که در شهر‌های غربی استان مازندران هستند نیز می‌توانند از محور رشت - قزوین استفاده کنند.

وی با اشاره به سیل شب گذشته چالوس گفت: به جهت امنیت و ایمنی مردم راه را در این محور مسدود کردیم. با تلاش هلال احمر، راهداری و ... تا جایی که امکان داشت مسیر بازگشایی شد و تعدادی از خودرو‌هایی که مسیر را آمده بودند، به مسیر خود ادامه دادند و برخی از خودرو‌ها نیز مجبور شدند به مبدایی که حرکت کرده بودند، بازگردند.

رئیس پلیس راه کشور گفت: امروز هم با توجه به اینکه سازمان هواشناسی برای بسیاری از مناطق گرد و خاک و بارش را پیش بینی کرده، مخصوصا در استان‌های کویری، توصیه می‌شود هموطنان مراعات لازم را داشته باشند؛ چراکه در شرایط گرد و خاک طبیعتا خطر تصادف بالا می‌رود و بنابراین از مردم می‌خواهیم مراعات کنند، با سرعت مطمئنه حرکت کنند و اگر شرایط مناسب نبود در گوشه‌ای متوقف شوند و بعد از مناسب شدن شرایط آب و هوایی به مسیر خود ادامه دهند.

برچسب ها: جاده چالوس ، پلیس راه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار