امیر صباحی فرد گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پاسداشت خون شهدای خدمت است.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳، از مواضع مستقر در گروه پدافند هوایی واکنش سریع شهید ستاری این نیرو بازدید و میزان آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان این یگان عملیاتی اظهار داشت: مشارکت حداکثری در انتخابات پاسداشت خون شهدای خدمت است و موجب افزایش مقبولیت کشورمان در عرصه جهانی و نیز اقتدار نظام اسلامی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اقتدار امروز نیرو‌های مسلح مرهون حضور در صحنه و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف و سرنوشت ساز کشور است؛ هموطنان کشورمان باید با انتخاب فرد اصلح، اخلاق محور و خدامحور حماسه بی بدیل دیگری را خلق کنند.

امیرسرتیپ صباحی فرد اظهار داشت: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت، خط بطلانی بر تمامی تصورات غلط و توطئه‌های دشمنان کشید.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه همواره حمایت مردم از نیرو‌های مسلح مردمی و تلاشگر بزرگترین سرمایه نظام اسلامی است، گفت: تمامی ظرفیت‌ها و بستر‌های نیرو‌های مسلح بویژه ارتش برای آرامش خاطر هموطنانمان بکار گرفته شده و در این راستا قصور و کوتاهی معنا ندارد.

وی با بیان که یگان‌های عملیاتی این نیرو می‌بایست در شرایط مختلف آمادگی مقابله با هر نوع تهدید و سناریویی از جانب دشمنان را داشته باشند، افزود: هوشیاری متخصصان فنی و پیشرفت علمی دو مولفه برترساز مجموعه نیروی پدافند هوایی ارتش است.

صباحی‌فرد تاکید کرد: طراحی، توسعه و تجهیز سامانه سلاح‌های پدافندی دوربرد در دستور کار جدی این نیروست و در ماه‌های آتی شاهد تجهیز تسلیحات پدافندی پیشرفته با سازمان رزم یگان‌های عملیاتی پدافند هستیم که متقابلاً موجب اقتدار بیش از پیش بازدارندگی کشورمان می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۸ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
بهتر هست نظامی‌ها در انتخابات دخالت نکنند
آخرین اخبار