نتایج آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش و پرورش عصر امروز جمعه ۲۵ خرداد اعلام می‌شود.

نتایج آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز جمعه ۲۵خرداد در سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی (https://hrtc.ir) منتشر می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، داوطلبان برای اطلاع از نتایج این آزمون می‌توانند با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی خود در سایت مرکز آزمون نتایج را مشاهده کنند.

گفتنی است، آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش و پرورش صبح جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور بیش از ۴۰۶ هزار داوطلب به صورت همزمان در ۳۱ استان و ۱۵۴ شهر، ۸۰۲ حوزه و ۱۰۷۷ زیرحوزه در سراسر کشور توسط جهاددانشگاهی برگزار شد. 

 پیش از این معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی با اشاره به فرآیند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش و پرورش توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی گفت: در واقع جهاددانشگاهی آزمون کتبی را برگزار می‌کند و مابقی مراحل مصاحبه، گزینش و اعمال امتیازات پیش بینی شده بر عهده وزارت آموزش و پرورش است.

دکتر محمد محسن غفوریان با بیان اینکه مرکز آزمون جهاددانشگاهی بر اساس سفارش و درخواست دستگاه متقاضی، فرآیند آزمون استخدامی را طراحی و اجرا می‌کند گفت: در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش و پرورش نیز که با حضور بیش از ۴۰۶ هزار داوطلب به صورت همزمان در ۳۱ استان و ۱۵۴ شهر، ۸۰۲ حوزه و ۱۰۷۷ زیرحوزه در سراسر کشور برگزار شد  اسامی چند برابر ظرفیت آزمون کتبی از طریق مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام خواهد شد.

وی افزود: در ادامه وزارت آموزش و پرورش علاوه بر امتیازاتی که افراد در آزمون کسب می‌کنند، فرآیند‌هایی را برای گزینش و ارزیابی نیرو‌ها دارد که پس از انجام مراحل ذکر شده نتیجه نهایی به مرکز آزمون اعلام و اطلاع رسانی می‌شود.

دکتر غفوریان با اشاره به اینکه در واقع جهاددانشگاهی فقط بخشی از فرآیند آزمون را برگزار می‌کند و مابقی از طریق دستگاه متقاضی، که در این آزمون وزارت آموزش و پرورش است انجام خواهد شد.

معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی ادامه داد: مسئولان وزارت آموزش و پرورش نیز در تلاشند تا برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که پذیرفته شدگان قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در مهر ماه معرفی و مشغول به کار شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
احسان انصاری
۲۰:۲۷ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
خاک تو سرتون که عرضه ندارید حتی یه نتیجه آزمون رو هم بزنید با اینکه دستگاه پاسخنامه ها رو تصحیح میکنه !
الکی میگید عصر جمعه، پس کو ؟ الان دیگه جمعه شب شده،
چرا نتیجه هنوز اعلام نشده ؟ چرا ؟ چرا ؟‌چرا ؟؟؟؟؟
ملت رو مسخره کردید ! خدا ازتون نگذره?
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۶ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
شب شد نتایج نیومد
Iran (Islamic Republic of)
جواد شاملو
۱۹:۱۹ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
هم سازمان سنجش و هم جهاد دانشگاهی پدر ملت رو درآوردن در اعلام نتایج آموزش و پرورش.
Iran (Islamic Republic of)
فرشته
۱۹:۱۷ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
به نظر میرسه عصر ما با عصر جهاددانشگاهی متفاوته!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۶ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
شب شد و اعلام نشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
جواب دبیری کی میاد؟
Iran (Islamic Republic of)
M.x
۱۸:۰۳ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
عصر از چه ساعتی تا چه ساعت از روز هست آخه از روز ۱۵ خرداد قراره نتایج اعلام بشه تا جمعه عصر و این عصر کی هست شما میدونید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۵ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
سلام لطفا درمورد احکام اصلاحیه رتبه بندی معلمین بازنشسته مهر ۴۰۰ نیز پی گیری رسیدگی شود
Iran (Islamic Republic of)
ناجی
۱۶:۲۹ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
خواهشاً اعلام کنید دیگه ازاسترس مردیم
آخرین اخبار