مربی فصل گذشته تیم پرسپولیس گفت: مسئولان پرسپولیس نمی‌دانند برای هدایت تیم با چه کسی مذاکره می‌کنند.

سید جلال حسینی مربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه کلاس مربیگری درجه A، اظهار کرد: مدرس کلاس، همشهری من و استاد خیلی خوبی است. امیدوارم بتوانیم از این کلاس در آینده استفاده کنیم.

مربی فصل گذشته پرسپولیس درباره جدایی اوسمار، گفت: هرسال برای پرسپولیس شرایط همین بوده و این مشکلات پیش آمده است. اوسمار خیلی زحمت کشید و تیم را قهرمان کرد. اکنون در جمع ما نیست. امیدوارم مدیران باشگاه تصمیم خیلی خوبی بگیرند، چون امسال کار خیلی سخت‌تر است. باید در آسیا از حق ایران دفاع کنیم. نمی‌دانم مالک جدید و مدیریت باشگاه چه برنامه‌ای دارند. باید تصمیم درست و قوی بگیرند.

حسینی درباره آخرین روند انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس و مطرح شدن نام اسکوچیچ و یک گزینه ایتالیایی، گفت: هنوز خودشان هم در جریان نیستند که با چه کسی مذاکره می‌کنند. امیدوارم خیلی زود کارگروهی قوی تشکیل بدهند و تصمیم درست بگیرند. متاسفانه اتفاقی افتاده و زمان از دست می‌رود.

او درباره وضعیت ادامه همکاری با پرسپولیس، بیان  کرد: من قرارداد ندارم.

حسینی درباره  اینکه آیا تمایل به تمدید قرارداد دارد، گفت: صددرصد. این برای هر کسی افتخار است.

او درباره اینکه اگر مانند کریم باقری به او پیشنهاد شود کار تیم را آغاز کند تا سرمربی جدید مشخص شود قبول می‌کند، اظهار کرد: اکنون تمام تمرکزم روی این کلاس است و تلاش می‌کنم مدرک A را بگیرم. این تصمیماتی نیست که درموردش صحبت کنیم. مطمئنا کار بزرگی است که مدیریت باید انجام دهد. امیدوارم بتوانند در مسیر خوبی حرکت کنند.

حسینی درباره  تمدید قرارداد برخی بازیکنان پرسپولیس، گفت: چند بازیکن قراردادشان تمام شده که مشکل بزرگی است. هنوز سرمربی نیست و باید انتخاب شود تا تمدیدی‌ها و جذب بازیکنان جدید مشخص شوند. زمان کمی است. به این فکر می‌کنم که بازی کردن در آسیا سخت شده و باید یک تیم قوی داشته باشیم.

او درباره  کنایه‌هایی که به قهرمانی‌های پرسپولیس زده می‌شود، اظهار کرد: روز‌های سختی بود. قهرمان شدیم و هواداران همین اکنون هم می‌توانند خوشحالی کنند. نظرم این است که یکی از قویترین تیم‌های پرسپولیس باید بسته شود. اگر قرار است سال بعد در سه جام موفق باشد نباید زمان را از دست بدهند تا پرسپولیس مثل سال‌های گذشته در آسیا هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

حسینی درباره  باز شدن پرونده جدید مربوط به فساد در فوتبال، گفت: مطمئنم تا آخرش نمی‌روند و رسیدگی نمی‌شود. اگر بخواهند این کار را انجام بدهند پای خیلی‌ها گیر است. مثل همیشه، سال‌های گذشته هم آمدند و این کار را نکردند! امیدوارم یک نفر باشد که بتواند این کار را ادامه بدهد. اکنون فکر نکنم این اتفاق بیفتد.

او درباره ورود نهاد‌های خارج از مجموعه فوتبال، اظهار کرد: آنها هم این کار را انجام نمی‌دهند. متاسفانه فساد در فوتبال ریشه دوانده است.

حسینی درباره صحبت‌های جاودانی عضو کمیته انضباطی، گفت: اصلا گوش نکردم. خودش یکی از افرادی بود که باید در این سال‌ها تصمیم گیری می‌کرد، اما متاسفانه تصمیمات اشتباهی گرفت. امیدوارم این کار را انجام بدهند. ورود نهاد‌های بیرونی هم بهتر است، اما فکر نکنم این کار را انجام بدهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.