تیم‌های فوتبال پیروز نبرد با سرخ آبی‌ها، در اراک به مصاف هم رسیدند.

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و مس رفسنجان که در جام حذفی، پرسپولیس و استقلال تهران را کنار زده بودند، در نیمه نهایی، مقابل یکدیگر به میدان می‌روند. 

در این دیدار که ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار می‌شود دو تیم آلومینوم و مس با هدایت مجتبی حسینی و محرم نوید کیا مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. 
شاگردان حسینی که با ۳۹ امتیاز و قرار گرفتن در رده هفتم جدول لیگ برتر را به پایان رساندند از تیمی پذیرایی می‌کنند که با ۳۵ امتیاز و ۴ امتیاز کمتر از اراکی‌ها ۳ رده پایین‌تر و درخانه دهم لیگ برتر ماندگار شدند.
آلومینیوم برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام حذفی به ترتیب تیم‌های نساجی مازندران، پرسپولیس تهران و چادرملو اردکان را از سد راه برداشته و مس نیز با غلبه بر استقلال و پیکان تهران و تراکتور به نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کرده است.
همچنین در شش دیدار رودرروی دو تیم، اراکی‌ها یک بار پیروز شده اند و تیم میهمان در سه مسابقه از جمله دیدار‌های رفت و برگشت فصل اخیر لیگ برتر، تیم پیروز میدان بوده و دو مسابقه آنها نیز با تساوی به اتمام رسیده است.
تیم‌های آلومینیوم اراک و مس رفسنجان از ساعت ۲۰ شنبه ۲۶ خرداد مقابل۴فب یکدیگر به میدان می‌روند و دیدار تیم‌های سپاهان و گل گهر نیز، برای تعیین چهره دیگر فینالیست جام حذفی، ۱۵ دقیقه زودتر از این مسابقه برگزار می‌شود

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار