امام جمعه آبادان گفت: مردم ایران اسلامی برنامه نامزد‌های چهاردمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به دقت بررسی کنند تا انتخاب اصلح داشته باشند.

حجت‌الاسلام عبدالحسین غبیشاوی در خطبه دوم این هفته نماز جمعه آبادان در مصلاب این شهر اظهار کرد: شاکله کشور ما بر آرای مردم بوده و بیش از ۴۰ انتخابات در ۴۵ سال اخیر برگزار شده است.

وی افزود: تجربه ثابت کرده هر جایی که خوب انتخاب کردیم خوب نتیجه گرفتیم و برعکس امیدواریم برای تضمین آینده کشور بهترین و اصلح‌ترین فرد توسط مردم انتخاب شود.
خطیب جمعه آبادان خواستار رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی مردم شد و گفت: انتخاب خوبی را در روز انتخابات با حضور حداکثری و با توصیه به یکدیگر رقم خواهیم زد.
وی یکی از مؤلفه‌های سنجش نامزد‌ها را رعایت اخلاق انتخاباتی دانست و افزود: حضور پرشور و حداکثری مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اقتدار و امنیت کشور را در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام غبیشاوی با تبریک فرا رسیدن عید قربان گفت: یکی از مستحبات عید قربان، قربانی کردن و آن را در اختیار فقرا گذاشتن است.

وی افزود: با توجه به اینکه توان خرید پایین است باید به فقرا کمک و نکات بهداشتی را در قربانی کردن رعایت کرد.

خطیب جمعه آبادان با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی بیان کرد: روز به روز حماقت صهیونیست‌ها بیشتر می‌شود، اما زمان نابودی این رژیم جعلی نزدیک است.

حجت‌الاسلام غبیشاوی گفت: اسرائیل به بهانه آزاد کردن اسرای خود اردوگاهی در غزه را بمباران و صد‌ها نفر را زخمی و شهید کرد که البته زمینه اعتراض جهانیان نیز فراهم شد.
وی افزود: اکنون یک بحران همه جانبه در رژیم نامشروع صهیونیستی رخنه کرده و این مقدمه‌ای برای شکست نهایی غده سرطانی است.
خطیب جمعه آبادان با بیان اینکه حدود ۸۰ سال از رژیم صهیونیستی آسیب دیده‌ایم، اظهارکرد: غزه در ۹ ماه اخیر شهدای زیادی داده ولی بعد از هر سختی گشایشی است و روز نابودی اسرائیل نزدیک است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.