امام جمعه کرمانشاه با تاکید براینکه نامزدهای ریاست جمهوری باید از تخریب همدیگر پرهیز کنند، گفت : تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری بر مدار شرع و اخلاق باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله غفوری امام جمعه کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در کشور، گفت : در طول بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، ملت ایران امتحانات سختی را پشت سر گذاشته و از همه امتحانات هم سربلند بیرون آمده است. 

وی افزود: در طول ماه‌های گذشته نیز ملت ما یک بار دیگر در معرض امتحان سختی قرار گرفت و آن شهادت رئیس جمهور کشورمان و همراهانشان بود و بدنبال آن امتحان بزرگ انتخابات را نیز در پیش داریم. 

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: از آنجایی که دشمن طی حدود یکسال گذشته با عملیات‌های طوفان الاقصی، وعده صادق و دیپلماسی فعال دولت سیزدهم ضربات سختی متحمل شده، اکنون انتخابات پیش‌رو فرصتی برای آنها فراهم آورده تا برای جبران این شکست‌های پی در پی انتقام بگیرند که باید حواسمان را جمع کنیم. 

وی افزود: نامزد‌ها و هواردانشان باید اخلاق و حدود شرعی را در تبلیغات، اظهار نظر‌ها و محتوا‌هایی که تولید می‌کنند رعایت کنند و دیگر کاندیدا‌ها را بد جلوه ندهند، چراکه دستان خبیث دشمنان مشغول شایعه سازی و دروغ پراکنی علیه نامزد‌های انتخاباتی هستند تا چهره‌ای منفی را از کاندیدا‌ها نشان دهند. 

غفوری خاطرنشان کرد: تبلیغات کاندیدا‌های ریاست جمهوری باید بر مدار شرع، اخلاق، آداب و شان و جایگاه ملت ایران باشد. 

وی در خصوص انتخاب کاندیدای اصلح گفت: مقام معظم رهبری در مراسم ۱۴ خرداد ۱۵ ویژگی را برای شهید جمهور برشمردند که می‌تواند راهنمایی برای انتخاب فرد اصلح باشد .

برچسب ها: ولی فقیه ، امام جمعه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.