سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت : مدیران اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی فعال در استان تا ۲۶ خردادماه برای ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر فرصت دارند.

بهروز جمشیدمفید، سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت : مدیران اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی فعال در استان برای ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر تا ۲۶ خرداد‌ماه به آدرس اینترنتی https://taavoni.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

وی افزود: انتخاب و معرفی تعاونی‌های نمونه با شاخص‌ها و معیار‌های صحیح، علاوه بر نشان‌دادن نقاط قوت تعاونی‌های موجود و تقویت آنها می‌تواند الگویی مناسب از فعالیت‌های موفق اجتماعی و اقتصادی مشارکتی را ارائه کند.

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون، تشویق و ترغیب فعالیت‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل و تکریم از تعاونی‌های برتر به‌صورت استانی و ملی، شهریور ماه امسال همزمان با هفته تعاون امسال برگزار خواهد شد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.