رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از انسداد بخش جنوبی بزرگراه یادگار امام (ره) در محدوده میدان جی مسدود خبر داد.

 سرهنگ مصطفی زینی وند رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه زنده شهر امن گفت: مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام (ره) در بخش انتهایی و به واسطه تکمیل شاخه غربی این بزرگراه که به میدان فتح و در ادامه تا میدان آزادگان اتصال پیدا می کند به منظور احداث شاخه غربی بزرگراه یادگار امام (ره)، از روز یکشنبه بیست و هفتم خرداد ۱۴۰۳ این بزرگراه در حدفاصل خیابان امام خمینی (ره) تا میدان جی بطور کامل مسدود خواهد شد. 

او ادامه داد: همچنین دسترسی به خیابان سی متری جی در مسیر شمال به جنوب این بزرگراه صرفا از طریق مسیر‌های جایگزین که شامل؛ از طریق زیرگذر یادگار امام (ره) ورود به خیابان امام خمینی (ره) به سمت شرق و در ادامه گردش به داخل خیابان کارون به سمت جنوب و در انتها به خیابان کمیل ،از طریق مسیر همسطح بزرگراه یادگار امام (ره) وارد خیابان دامپزشکی به سمت غرب و در ادامه گردش به خیابان استاد معین به سمت جنوب امکانپذیر خواهد بود. انسداد مسیر از خیابان امام خمینی (ره) به سمت میدان جی خواهد بود و دسترسی از این مسیر به کلی مسدود می‌شود. 

سرهنگ زینی وند تصریح کرد: شهروندانی که قبلا از بزرگراه یادگار امام (ره) تردد می‌کردند باید از خیابان استاد معین – خیابان هاشمی و یا از بزرگراه سعیدی استفاده کنند. 

رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: این انسداد مسیر با توجه به کلان بودن پروژه احتمالا بیش از یکسال به طول خواهد انجامید ولی پس از تکمیل و بهره برداری موجب رفع گره ترافیکی میدان فتح و همچنین تامین دسترسی مستقیم شهروندان از بزرگراه یادگار امام به بزرگراه آزادگان می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار