رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج گفت: در راستای رفاه حال شهروندان، ورود خودروی شخصی در روز عرفه به آرامستان بهشت محمدی ممنوع است.

کومار بابایی‌نژاد اظهار کرد: در آستانه فرا رسیدن روز عرفه و عید سعید قربان با هدف رفاه حال شهروندان برنامه‌ریزی لازم برای حضور زیارت کنندگان اهل قبور توسط سازمان آرامستان شهرداری سنندج در آرامستان بهشت محمدی انجام شده است.

رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج بیان کرد: در همین راستا و با هدف میزبانی شایسته از زیارت کنندگان اهل قبور در روز عرفه محوطه بهشت محمدی کاملا رفت و روب و نظافت شده است.

بابایی‌نژاد همچنین از آماده‌باش کامل کارکنان سازمان آرامستان‌ها شهرداری سنندج در روز عرفه خبر داد و اضافه کرد: با هدف ایجاد نظم و کاهش ترافیک درب‌های ورودی آرامستان بهشت محمدی از دقایق اولیه ظهر روز عرفه بسته می‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ خودرو شخصی اجازه ورود به داخل محوطه بهشت محمدی را ندارد، گفت: در این روز ۴۰ دستگاه تاکسی در روز عرفه برای حمل و نقل زیارت کنندگان اهل قبور درون محوطه آرامستان "بهشت محمدی" فعال و به صورت کاملاً رایگان به شهروندان خدمات ارائه می‌کنند.

بابایی خاطرنشان کرد: با هدف خدمات‌رسانی بیشتر یگان‌های انتظامی، امدادی، پلیس راهور شامل اورژانس ۱۱۵ و آتش‌نشانی در این روز در نقاط مختلف مستقر و کارکنان این سازمان نیز در قطعات مختلف آماده پاسخگویی به شهروندان هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.