چراغ سه ستاد انتخاباتی در استان زنجان با گذشت چند روز از آغاز رسمی فعالیت‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری روشن شد.

 وزیر کشور روز یکشنبه ششم خردادماه ۱۴۰۳ فرمان آغاز فرایند برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را صادر کرد؛ انتخاباتی که در پی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهور ایران بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی و تصمیم رؤسای قوای مقننه و قضاییه و سرپرست قوه مجریه، یک‌سال زودتر از زمان خود برگزار می‌شود.

در این راستا با گذشت چند روز از آغاز فعالیت‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری، ستاد‌های انتخاباتی سه نامزد در استان زنجان، فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

حمید ارجمندفر، رییس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در استان زنجان با بیان اینکه فعالیت ستاد مرکزی استان از روز پنجشنبه ۲۴ خرداد در خیابان ۱۷ شهریور شهر زنجان آغاز شده است، گفت: احکام روسای ستاد‌های شهرستانی نیز صادر شده و فعالیت‌های انتخاباتی ستاد در شهرستان‌ها از روز گذشته در جریان است.

وی ادامه داد: جلسات نقد و بررسی و تحلیل با حضور چهره‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، عصر هر روز در ستاد مرکزی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

ارجمندفر به برنامه ریزی‌ها و فعالیت‌ها در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: در این راستا با نقش آفرینی جوانان فعال در ستاد از طریق پویش مجازی پرسمان درصدد جذب افراد علاقه‌مند به فعالیت و تولید محتوا هستیم.

احمد حکیمی پور، رییس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان زنجان نیز در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه کار‌های ستاد طی روز‌های گذشته با نقش آفرینی فعالان استان در جریان است، گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده تلاش داریم تا روز دوشنبه مصادف با عید قربان مراسم افتتاح رسمی ستاد مرکزی استان را برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: جهت گیری ما این است که طیف‌ها و علاقه‌مندان جریان‌های اعتدال و اصولگرا را هم جذب کنیم چرا که چنین ظرفیتی در استان وجود دارد.

حکیمی پور در خصوص راه اندازای ستاد‌های شهرستانی نیز گفت: هماهنگی‌ها در این خصوص در حال انجام است البته نیرو‌ها و هواداران، منتظر و معطل راه اندازی ستاد نمانده اند و امور مربوط را تاکنون پیش برده اند.

حسین حمزه لو پاک، رییس ستاد محمدباقر قالیباف در استان زنجان نیز از آغاز فعالیت ستاد مرکزی استان در خیابان شهدای شهر زنجان خبر داد و گفت: ستاد‌های شهرستانی نیز ظرف یکی دو روز آینده راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار داشت: مسئولان ستاد‌های انتخاباتی در برخی شهرستان‌های استان مشخص شده اند و برخی هم طی امروز و فردا انجام می‌شود.

حمزه لو پاک خاطرنشان کرد: طرح بحث‌های تبیینی رویکرد مهم ما در تبلیغات است که همزمان در فضای مجازی نیز این فعالیت‌های تبیینی دنبال می‌شود.

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که فعالیت انتخاباتی‌شان طبق مقررات از زمان اعلام اسامی آنان توسط وزارت کشور آغاز شد و تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرآیند اخذ رأی یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفتم تیر ۱۴۰۳ پایان می‌یابد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.