معاون خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: همزمان با عید قربان ۴ قربانگاه موقت در این شهر برای ذبح رایگان دام اختصاص یافته است.

 بدری حامد گفت:همزمان با عید قربان نیرو‌های خدماتی شهرداری با همکاری کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی در مکان‌های تعیین شده آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

 وی اظهار کرد: این مکان‌ها شامل محوطه موسسه خیریه مستندان واقع در شکلی، اداره کل کمیته امداد واقع در ابوریحان، شیرخوارگاه احسان در شهید بهشتی، خیریه آبشار عاطفه‌ها در چهار راه بهشتی است.

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با اعلام اینکه یک گروه سیار هم برای این منظور فعال شده است گفت: شهروندان برای استفاده از خدمات رایگان ذبح دام گروه سیار می‌توانند با شماره تلفن ۱۳۷ تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه در ورودی آناخاتون نیز محلی برای فروش دام به صورت زنده برای شهروندان پیش بینی شده است گفت: در جنب کشتارگاه شهرداری تبریز نیز عرضه و کشتار دام زیر نظر کارشناسان دامپزشکی استان انجام می‌شود.

بدری حامد از شهروندان خواست به منظور جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری‌های دامی به انسان، دام و گوشت قربانی را از مراکز معتبر و محل‌های تعیین شده تهیه کنند.

 روز دوشنبه ۱۰ ذیحجه برای با ۲۸ خرداد ماه  عید قربان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار