معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: یکی از کارکنان این مجموعه با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی دختری ۱۷ ساله شد.

سرهنگ حمید افرامن معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اظهار کرد: یکی از کارکنان معاونت اجتماعی پلیس استان هنگام ماموریت در خیابان زند شیراز با خودرو در حال تردد بوده که ناگهان مشاهده می‌کند دختری جوان کنار پل زیرگذر زند قصد دارد خود را به پائین پرتاب کند که بلافاصله وارد عمل می‌شود.

او با اشاره به اینکه نیروی معاونت اجتماعی پلیس با عجله به سمت دختر جوان رفته و پس از تلاش‌های صورت گرفته و با کمک مردم، او را دعوت به آرامش و از خودکشی منصرف می‌کند، تصریح کرد: این دختر ۱۷ ساله، انگیزه خود از این اقدام را مشکلات خانوادگی عنوان کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس ادامه داد: دختر جوان به مرکز مشاوره و مددکاری پلیس فارس دعوت و توسط روانشناس به او خدمات مشاوره فردی ارائه شد.

سرهنگ افرامن، ریشه‌یابی دلایل اقدام به خودکشی را نیازمند بهره‌گیری از تجربیات روانشناسان مجرب دانست و اضافه کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی، خانوادگی و اختلافات مالی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس واقع در پل حر روبروی کلانتری ۱۱ زند مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.

برچسب ها: دختر جوان ، خودکشی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.