معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان ایرانی اسلامی از قدرت تمدنی جمهوری اسلامی هراس دارند به همین دلیل به دنبال این هستند تا به جهانیان القا کنند ایران فاقد پشتیبان است.

 شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در همایش بزرگ انتخابات مظهر روشنگری و حماسه حضور ملی که در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد گفت: دشمنان ایرانی اسلامی از قدرت تمدنی جمهوری اسلامی هراس دارند به همین دلیل به دنبال این هستند تا به جهانیان القا کنند ایران فاقد پشتیبان است.

وی با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به دانشجویان اروپایی در سال ۱۳۹۳، بیانیه گام دوم انقلاب و ابلاغ آن در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ و نامه اخیر حضرت آقا خطاب به دانشجویان آمریکایی و اروپایی در خرداد ماه ۱۴۰۳ اظهار کرد: این سه رویداد راهبردی یک اتفاق تمدنی در منطقه رقم زد به طوریکه جایگاه جمهوری اسلامی و شهید جمهور را یک رئیس جمهور در تراز بین‌المللی معرفی کرد.

وی از ظهور و بروز داعش، طرح آب راه‌ها و طرح امنیت اسرائیلی‌ها به عنوان اتفاقاتی که در منطقه جغرافیایی ما با هدف اثرگذاری بر جمهوری اسلامی رخ داده است تصریح کرد: با وجود این اتفاقات بیداری اسلامی در منطقه شکل گرفت که همین بیداری اسلامی اکنون به بیداری جهانی تبدیل شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از نامه اخیر رهبر معظم انقلاب به دانشجویان آمریکایی و اروپایی صد‌ها دانشجو و استاد در دانشگاه‌های اروپا و آمریکا شهادتین گفتند که این امر قدرت تمدنی نظم جدید جهانی با محوریت اسلام را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه اکنون کشور ما در طرف درست تاریخ ایستاده و در مسیر درست و به سمت قله موفقیت در حرکت است عنوان کرد: قدرت تمدنی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا، گفتمان امامین انقلاب و جبهه مقاومت شکل گرفته است.

شریفی افزود: در واقع دشمنان ایران اسلامی با گفتمان و حمایت از مظلوم ما مشکل دارند بنابراین به دنبال این هستند به جهانیان القا کنند جمهوری اسلامی فاقد پشتیبان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار