قایقرانان کشورمان در مسابقات آب‌های آرام قهرمانی کمتر از ٢٣ سال و جوانان آسیا موفق به کسب ۲ طلا و یک نقره دیگر شدند.

در ادامه رقابت‌های قایقرانی مسابقات آب‌های آرام قهرمانی زیر ٢٣ سال و جوانان آسیا که در پاتایا تایلند در حال برگزاری است نمایندگان کشورمان در مواد مختلف به مصاق حریفان شان رفتند که موفق به کسب ۲ مدال طلا و یک نقره دیگر شدند.

تیم ایران با ١٨ ورزشکار و ۴ مربی در بخش بانوان و مردان در رشته کانو و کایاک در این رقابت‌ها حاضر است.

نتایج نمایندگان کشورمان در مسابقات نوبت صبح امروز به این شرح است. 

هستی ناصری و زهرا مطهر در کانوی دونفره ۲۰۰ متر بانوان زیر ۲۳ سال در مسابقه نیمه‌نهایی با رقبایی از هند و تایلند رقابت کردند و در پایان با زمان ۴۸.۵۲۹ ثانیه دوم و راهی فینال شدند. در این رقابت نمایندگان تایلند و هند اول و سوم شدند.

ثنا زارع در کانوی یک‌نفره ۲۰۰ متر بانوان جوانان در مرحله نیمه‌نهایی با رقبایی از کره‌جنوبی، کامبوج، میانمار و تایلند رقابت کرد و در پایان با زمان ۵۵.۸۹۹ ثانیه چهارم شد و از راه‌یابی به فینال بازماند. در این رقابت نمایندگان تایلند، کره و میانمار اول تا سوم شدند.

هورام قاسمی در کانوی یک‌نفره ۲۰۰ متر مردان جوانان در مرحله نیمه‌نهایی با رقبایی از اندونزی، هنگ‌کنگ، کره‌جنوبی و ویتنام رقابت کرد و در پایان با زمان ۴۶.۹۳۹ ثانیه چهارم شد و از راه‌یابی به فینال بازماند. نمایندگان ویتنام، کره و اندونزی اول تا سوم شدند.

هدیه خیرآبادی در کانوی یک‌نفره ۲۰۰ متر بانوان زیر ۲۳ سال در مسابقه فینال با رقبایی از تایلند، ازبکستان، هند، قزاقستان و ویتنام رقابت کرد و در پایان با زمان ۵۰.۲۱۹ ثانیه پنجم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، ویتنام و قزاقستان اول تا سوم شدند.

تانیا کارگرپور و عباس حسینی در کایاک دونفره ۵۰۰ متر میکس زیر ۲۳ سال در مسابقه فینال با رقبایی از قزاقستان، ویتنام، ازبکستان، قرقیزستان و تایلند رقابت کردند و در پایان با زمان ۱:۳۹.۸۴۹ دقیقه در جایگاه نخست ایستادند و صاحب مدال طلا شدند. نمایندگان ازبکستان و تایلند مدال نقره و برنز گرفتند.

زهرا مطهر و محمد عباسی در کانوی دونفره ۵۰۰ متر میکس زیر ۲۳ سال در مسابقه فینال با رقبایی از قزاقستان، ویتنام، ازبکستان، هند و تایلند رقابت کردند و در پایان با زمان ۱:۵۸.۵۳۱ دقیقه در جایگاه چهارم ایستادند. در این رقابت نمایندگان تایلند، ازبکستان و قزاقستان صاحب مدال شدند.

الناز شفعیان و تانیا کارگرپور در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان زیر ۲۳ سال در مسابقه فینال با رقبایی از قزاقستان، ویتنام، ازبکستان و تایلند رقابت کردند و در پایان با زمان ۱:۴۹.۶۷۱ دقیقه در جایگاه نخست ایستادند و مدال طلا بر گردن آویختند. در این رقابت نمایندگان ازبکستان و تایلند صاحب مدال نقره و برنز شدند.

تیم کایاک چهار نفره مردان ایران با ترکیب عباس حسینی، یزدان زراعت‌کار، امیررضا برزگر و امیررضا اولادیان در مسابقه فینال ۵۰۰ متر با رقبایی از قزاقستان، سنگاپور، ازبکستان، هند و چین‌تایپه رقابت کردند و در پایان با زمان ۱:۲۶.۴۷۰ دقیقه در جایگاه دوم ایستاد و صاحب مدال نقره شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان و قزاقستان صاحب مدال طلا و برنز شدند.

پیش از این ارشین رضانژاد و ترنم اکبرزاده در مسابقه فینال کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان جوانان با رقبایی از قزاقستان، ویتنام، ازبکستان، تایلند و چین‌تایپه رقابت کردند و در پایان با زمان ۱:۵۱.۵۸۳دقیقه در جایگاه دوم ایستادند و صاحب مدال نقره شد. نمایندگان قزاقستان و ویتنام صاحب مدال طلا و برنز شدند.

این مسابقات عصر امروز با رقابت نمایندگان کشورمان در رقابت‌های فینال باقی مانده ۵۰۰ و ۲۰۰ متر پیگیری می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار