مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان راه‌های جمع آوری نذورات عید قربان در این استان را اعلام کرد.

عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان با قدردانی از کمک‌های بی‌منّت مردم در مناسبت‌های مختلف سال به نیازمندان گفت: به منظور کمک به افزایش رفاه غذایی خانواده‌های نیازمند و نشر و ترویج سنّت حسنه قربانی، کمیته امداد استان آمادگی دارد نذورات مردم نیکوکار در عید سعید قربان را همانند سال‌های گذشته برای توزیع بین نیازمندان دریافت کند.

او با بیان اینکه این نهاد امدادی آمادگی دارد علاوه بر جمع‌آوری نذورات غیر نقدی مردم شامل گوسفند زنده و گوشت گرم، نذورات نقدی آنها را نیز دریافت کند، افزود: پس از دریافت نذورات نقدی به نیابت از خیرین، وجوهات جمع آوری شده جهت خرید گوسفند و ذبح و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان تصریح کرد: پایگاه‌های مستقر در مراکز نیکوکاری در سطح محله‌ها و مساجد آماده دریافت نذورات قربانی مردم و توزیع آن بین نیازمندان همان محله است.

به گفته اهرابی، مردم نیکوکار گیلان همچنین می‌توانند با شماره‌گیری #۰۱۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، کمک‌های نقدی خود را برای خرید و ذبح گوسفند به نیازمندان و ایتام اهداء کنند و یا نذورات خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملّی واریز کنند.

روش‌های دریافت نذورات قربانی گیلانیان

او همچنین گفت: سال گذشته بیش از ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک روز عید سعید قربان توسط کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری و خیریه‌های همسو در استان گیلان جمع‌آوری شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.