رییس شورای شهر یزد گفت: بسیاری از مردم شهر میراث جهانی یزد از نحوه توزیع و قیمت‌های بالای اقلام اساسی و میوه گلایه‌مند هستند که امیدواریم جهاد کشاورزی در این زمینه اقدام موثر کند.

عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: ۲۷ خرداد سالروز تشکیل جهاد کشاورزی است و از این ارگان انقلابی انتظار است تا زمینه بکار گیری همه بخش‌های زیر مجموعه خود را فراهم کند.

او افزود: طرح از مزرعه تا سفره یکی از اقدامات خوبی است که توسط جهاد کشاورزی اجرا شد و باعث کنترل قیمت‌ها و عرضه مستقیم کالا و میوه به مردم و همچنین حذف دلالی شد.

رییس شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: اثرگذاری این طرح باید در سفره مردم دیده شود و نباید مقطعی و زودگذر اجرا شود مخصوصا در زمینه میوه و اقلام اساسی که مردم یزد گلایه‌مندی زیادی داشته و دارند و همچنان این مشکل پابرجا مانده است.

سیفی ادامه داد: فعالیت‌های جهاد کشاورزی بعد از ادغام کمرنگ شد و خوشبختانه در سال‌های اخیر شاهد اقدامات خوبی مخصوصا طرح از مزرعه تا سفره بودیم که باید همچنان ادامه داشته و نظارت بیشتری در زمینه قیمت‌های محصولات اساسی صورت گیرد.

او افزود: حذف دلالان و همچنین واسطه و عرضه مستقیم محصولات به مردم باعث می‌شود بخش زیادی از هزینه‌ها کاهش یافته و مردم به صورت مستقیم اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند و امیدواریم جهاد کشاورزی یزد در این زمینه اقدام موثرتری داشته باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار