باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به دنبال یک مربی کارنامه دار خارجی برای جانشینی اوسمار ویرا است.

مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان از پیش از پایان فصل گذشته شروع شد و در حال حاضر این روند به خوبی پیش می‌رود. بعد از تصمیم اوسمار ویرا برای جدایی از جمع سرخپوشان نیز، مدیر عامل باشگاه بر اساس اختیارات تفویض شده از سوی هیأت مدیره سعی کرد در آرامش کامل و با ارزیابی گزینه‌های موجود خارجی، با یک سرمربی کارنامه‌دار به توافق برسد که مسلما چنین کاری با عجله و شتابزدگی به سرانجام نمی‌رسد.

همچنین با وجود محرومیت مدیرعامل باشگاه از سوی فدراسیون فوتبال، مذاکرات از سوی معاون ورزشی در حال انجام است و پس از پایان محرومیت آقای درویش این مذاکرات و توافقات رسمی خواهند شد.

در همین راستا بانک شهر به عنوان سهامدار اصلی، همواره به دور از فضای حاشیه‌ای و بر اساس منافع باشگاه در جهت توسعه و ارتقاء باشگاه در زمینه‌های مختلف اقدامات خود را شروع کرده و با قدرت ادامه خواهد داد.

در همین راستا این بانک طی دو ماه اخیر با تزریق منابع مالی مورد نیاز در حساس‌ترین زمان ممکن در رقابت‌های لیگ برتر، با حداقل کردن مشکلات مالی باشگاه توانسته است به عنوان یک سهامدار عمده نقش بسیار مهمی در تکرار قهرمانی داشته باشد. بانکی که در سالیان اخیر نیز با پرداخت تسهیلات ارزی و ریالی جهت تسویه بدهی‌های باشگاه، یکی از ارکان اصلی اخذ مجوز حرفه‌ای بوده است.

باشگاه بزرگ پرسپولیس امیدوار است در کنار همه سهامداران و همینطور هواداران عزیز و حامیان مالی باشگاه، فصل درخشانی را با همدلی و همکاری همه ارکان باشگاه برای پرسپولیس رقم بزنیم.

مدیران باشگاه پرسپولیس برای کسب موفقیت حداکثری، همواره دست افرادی که خواهان کمک به باشگاه بوده‌اند را به گرمی فشرده و در صدد است با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های کنسرسیوم بانکی، حمایت‌های همیشگی حامیان مالی و حضور پر شور هواداران، ترکیب سهامدار – حامی – هوادار را به نحوی شایسته که متضمن موفقیت باشگاه باشد را کنار هم داشته باشد.

همه باید بدانیم عده‌ای این روز‌ها به دنبال تفرقه و اختلاف بین این ترکیب سه گانه هستند؛ لذا از هواداران فهیم درخواست می‌شود همچون گذشته ضمن اعتماد به مدیریت باشگاه، بشدت از هرگونه ایجاد حاشیه پرهیز نمایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۳ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
بی جا می کنی
ویلموس بیاری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۸ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
به نظر من حسن دوست محمدی بهترین مربیه داخلیه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۲۴ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
ته تهش می‌رسید به مرد کروات یا سرمربی پیر زوار در رفته.
Iran (Islamic Republic of)
محسن
۲۱:۰۶ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
سلام
مگه چقدر پول مفت توی این فوتبال هست که اینقدر هزینه های سر سام آور میکنید بخدا من توی اجاره خونم موندم من نمیدونم توی این مملکت فقط فوتبالیستها زحمت میکشند بقیه خوابیدند سه شیفت کار میکنم کل سال اندازه یه ماه این فوتبالیهای در آمد ندارم این چه عدالتیه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۱ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
از بیت المال بی زبان هزینه کنید زیاد هست نگران نباشید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۸ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
از جیب سهامداران خرج نکنید
حرام اندر حرام است
Iran (Islamic Republic of)
نام اشنا
۱۹:۵۰ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
افشین قطبی مربی کارنامه دار است او را بیاورید.ممد مایلی هم کارشناسی ارشد دارد به درد میخورد.دائی هم فوق دارد و کارش حرف ندارد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۱ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
یکی از داوران را به عنوان مربی استخدام کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۳ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
با پوله کی؟؟؟؟؟؟!!!!!با پوله سهامدار های بدبختی که ۴ساله دارند خون و دل میخورند!!!!!
حرامتان باد
Iran (Islamic Republic of)
ایران اباد
۱۷:۱۱ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
مربی بگیرید در حد باز های باشگاه های اسیایی
آخرین اخبار