استاندار لرستان تأکید کرد: پژوهش و فناوری در حوزه گیاهان دارویی استان باید با توان بیش‌تر تداوم داشته باشد.

ابوطالب شفقت در جلسه با اعضای هیئت‌رئیسه و اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار کرد: پژوهش‌های حوزه سلامت به‌ویژه در راستای زنجیره‌های ارزش استان از جمله داروهای گیاهی در توسعهٔ اقتصاد استان بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم استان در حوزه داروهای گیاهی، اظهار کرد: پژوهش و فناوری در این بخش باید با توان بیش‌تر تداوم داشته باشد.

استاندار لرستان بر برگزاری جلسه‌ای به‌منظور تسهیل در خدمات سلامت به مردم با حضور دستگاه‌های مرتبط تأکید کرد و گفت: در این جلسه در مورد تعامل و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی برای ارتقا خدمات سلامت تصمیم‌گیری خواهد شد.

شفقت، با تشکر از اقدامات انجام شده در مجموعه سلامت استان تصریح کرد: به همان اندازه که برای گسترش فضاهای درمانی استان تلاش شده در خصوص آموزش سلامت کاستی شده که باید نسبت به آن اهتمام شود.

وی عنوان کرد: فناوری در سلامت با مشارکت سایر متخصصین فنی از جمله الکترونیک و مکانیک شکوفا می‌شود که انتظار می‌رود نسبت به آن توجه شود.

استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد باتوجه‌به سلامت به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم بتوان با مداخلات مدیریت اجرایی استان به‌منظور هماهنگی سایر دستگاه‌ها و رأی زنی‌های در سطح وزارت این مطالبه مهم را توسعه داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.