مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تمهیدات ویژه برای دریافت نذر‌ها و کمک‌های مردمی در آستانه عید سعید قربان در استان اندیشیده شده است، گفت: ۲۲ پایگاه و قربانگاه در این خصوص در استان آماده شده تا کمک‌ها را جمع‌آوری کنند.

رضا مهرافروز مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ۲۲ پایگاه و قربانگاه در کمیته امداد استان آماده دریافت نذر‌های خیّران است، گفت: علاوه بر آن حدود ۳۰۰ مرکز نیکوکاری، آماده دریافت کمک‌های مردم خیراندیش استان حتی در روز عید سعید قربان هستند.

وی اضافه کرد: علاوه بر کمک‌های نقدی، گوشت قربانی و دام زنده نیز در این مراکز پذیرش شده و در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی ادامه داد: همچنین برای دریافت کمک‌های نقدی شهروندان استان شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ به نام «وجوه شرعی و امانی امداد» در نظر گرفته شده است.

مهرافروز اظهار کرد: مردم خیّر آذربایجان‌غربی می‌توانند با گرفتن کد دستوری #۰۴۴*۸۸۷۷* در تلفن‌های همراه خود، کمک‌ها را به حساب این نهاد واریز کنند.

وی گفت: پارسال۶۴۰ میلیارد ریال کمک در ایام منتهی به عید قربان در آذربایجان‌غربی جمع آوری شد که انتظار می‌رود این رقم امسال از ۸۵۰ میلیارد ریال فراتر رود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.