مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون از کسب رتبه اول کشوری توسط نیروگاه‌های بیستون و اسلام آبادغرب در هفته دوم و سوم پیک بار تابستان در زمینه تحقق تولید خبر داد.

مسعود میرزا عسگری مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون با اشاره به آمادگی نیروگاه‌های بیستون و اسلام آبادغرب برای تولید برق در پیک تابستان، گفت: این نیروگاه‌ها در هفته دوم و سوم پیک بار تابستان در زمینه تحقق تولید رتبه اول کشور را کسب کرند.

 مسعود میرزا عسگری افزود: نیروگاه‌های بیستون و اسلام آبادغرب پس از انجام تعمیرات لازم در وضعیت مطلوبی بوده و امیدواریم با رعایت صرفه جویی بیشتر از سوی مردم، در تامین نیاز مصرف انرژی الکتریکی هموطنان با مشکل خاصی مواجه نشویم.

وی با اشاره به کسب رتبه اول کشوری توسط نیروگاه‌های بیستون و اسلام آبادغرب در هفته دوم و سوم پیک بار تابستان در زمینه تحقق تولید، عنوان کرد: در طرح پایش نیروگاه‌های حرارتی در هفته دوم و سوم پیک تابستان که توسط دفتر نظارت و بهسازی نیروگاه‌ها صورت گرفت، واحد‌های بخار نیروگاه بیستون در زمینه تحقق تولید نیروگاه‌های بخار در بین ۱۸ نیروگاه حرارتی موفق به کسب رتبه اول شدند. همچنین واحد‌های گازی نیروگاه اسلام آباد غرب در زمینه تحقق تولید نیروگاه‌های کوچک در بین ۲۱ نیروگاه موفق به کسب رتبه اول شدند. 

میرزاعسگری رعایت صرفه جویی از سوی مردم را مهمترین پشتیبانی از شبکه تولید برق دانست و تاکید کرد: تولید برق کار بسیار دشواری است و برای گذر از پیک تابستان به همراهی مردم نیاز داریم.

میرزاعسگری گفت: شرکت مدیریت تولید برق بیستون با دو نیروگاه حرارتی بیستون با ظرفیت تولید ۶۴۰ مگاوات (دو واحد ۳۲۰ مگاواتی بخار) و نیروگاه گازی ۱۰۰ مگاواتی اسلام آبادغرب (۴ واحد ۲۵ مگاواتی) نقش بسزایی در پایداری شبکه سراسری برق در غرب کشور دارد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.