سرپرست ریاست جمهوری با حضور در منزل حمید نوری با وی دیدار کرد و از صبر افتخارآمیز و تحمل ۱۶۸۰ روز اسارت او در زندان‌های سوئد تجلیل کرد.

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری صبح امروز (دوشنبه) و همزمان با عید سعید قربان با حضور در منزل حمید نوری ایرانی بازداشت شده در سوئد، ضمن تبریک آزادی وی، تاکید کرد: شهیدان خدمت آیت‌الله رئیسی و دکتر امیرعبداللهیان پیگیری‌های بسیاری برای آزادی شما از زندان‌های سوئد داشتند و دستگاه دیپلماسی و نهاد‌های امنیتی با تکیه بر دیپلماسی عزتمندانه و مقتدرانه، توانستند کینه‌جویی بدخواهان نظام، منافقین و جریان شکست خورده ضد انقلاب را با شکست مواجه کنند.

مخبر با اشاره به تلاش‌ها و فعالیت‌های گسترده دشمنان ملت ایران و جریانات معاند برای محکومیت حمید نوری در این پرونده غیرحقوقی و تلاش برای اثبات اتهامات بی‌اساس علیه وی، افزود: عصبانیت و ناامیدی اردوگاه ضدانقلاب در چند روز اخیر در کنار صبر و مواضع درست شما، مایه عزت ملت ایران، خانواده و دوستداران‌تان شد.

همچنین در این دیدار حمید نوری با قدردانی از تلاش‌های دولت سیزدهم به ویژه وزیر خارجه فقید در روند آزادی وی از زندان‌های سوئد، توضیحاتی از چگونگی اسارت و دوران حبس خود در زندان‌های این کشور به سرپرست ریاست جمهوری ارائه کرد.

نوری با بیان اینکه اطلاع از شهادت آیت‌الله رئیسی و دکتر امیرعبداللهیان از تلخ‌ترین حوادث دوران زندان بود، افزود: غربی‌ها فقط در شعار خود را مدافع حقوق بشر نشان می‌دهند، اما در عمل هیچ پایبندی به این امور ندارند و در دوران زندان از تامین حداقل درخواست‌های من از جمله قرآن و ادعیه اجتناب کردند.

برچسب ها: محمد مخبر ، حمید نوری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۰ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
حقوق بشر و ازادی دورغین شون فقط روی کاغذ است و
از این طریق از کشورهای مستقل و باهاشون زاویه دارند
باجگیری و تحریم میکنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۵ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
آفرین
۱۰ گلوله در تفنگت بگذار.۹ گلوله برای خائن به کشورت یک گلوله برای دشمنت(هیتلر)

قبل از نابودی اسراییل و داعش باید سراغ منافقین و خائنان داخلی بریم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۲ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
ای ول دمتون گرم
آخرین اخبار