نماینده مردم هوراند، کلیبر و خدا آفرین در مجلس شورای اسلامی از آغاز دوباره مطالعه بزرگراه تبریز_ اهر_ هوراند_ باکو در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

 رضوانی در جلسه شورای اداری شهرستان هوراند گفت:مطالعه دوباره طرح بزرگراه تبریز_ اهر_ هوراند_ باکو که اقتصاد همه منطقه را متحول می‌کند با پیگیری‌های صورت گرفته در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

وی با انتقاد از عملکرد بعضی اداره کل‌ها از جمله صمت استقرار هر چه سریعتر اداره صنعت، معدن و تجارت را در شهرستان هوراند خواستار شد.

رضوانی با بیان اینکه تاکنون هیچگونه حق آبه از سد عمارت به هوراند تعلق نگرفته از پیگیری حق آبه شهرستان هوراند در وزارت نیرو خبر داد و گفت: به همان اندازه که استان اردبیل از فرصت این سد برخوردار است باید شهرستان هوراند هم برخوردار باشد.

خانی مدیرعامل شرکت آبفای استان آذربایجان شرقی هم از افتتاح طرح آبرسانی هوراند به طول ۲۲ کیلومتر با اعتباری افزون بر ۸۰ میلیارد تومان تا پایان امسال خبر داد.

فرهادی فرماندار هوراند گفت: یکی از مشکلات این شهرستان ضعف در زیر ساخت‌های راه است و به رغم اینکه شهرستان هوراند بیشترین را ه خاکی در استان را دارد اما ۹ طرح راهداری شهرستان تعطیل شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.