بنچمارک منتسب‌ به پیکسل ۹ پرو XL نشان می‌دهد تراشه‌‌ تنسور G4 در مقایسه‌ با نسل قبل پیشرفت اندکی کرده است.

گوگل احتمالاً می‌خواهد در ماه اکتبر (مهر و آبان) سه گوشی جدید رونمایی کند: پیکسل ۹ و پیکسل ۹ پرو و پیکسل ۹ پرو ایکس‌ ال. نخستین بنچمارک منتسب‌ به مدل ایکس‌ ال از پیشرفت جزئی تراشه‌ تنسور G4 در مقایسه‌ با تنسور G3 خبر می‌دهد.

در بنچمارک گیک‌بنچ ۵ منتسب‌ به پیکسل ۹ پرو ایکس‌ ال، جدیدترین گوشی گوگل موفق شد در بخش تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای به‌ترتیب ۱٬۳۷۸ و ۳٬۷۳۲ امتیاز کسب کند. نسخه‌ استاندارد پیکسل ۹ با ۸ گیگابایت رم در همین بنچمارک ۱٬۶۵۳ و ۳٬۳۱۳ امتیاز به‌دست آورد.

تنسور G4 احتمالاً به یک هسته با فرکانس ۳٫۱ گیگاهرتز در کلاستر پرایم و سه‌ هسته‌ قدرتمند با فرکانس ۲٫۶ گیگاهرتز و چهار هسته‌ کم‌مصرف با فرکانس ۱٫۹۵ گیگاهرتز مجهز است. این تراشه در دل پیکسل ۹ پرو XL ظاهراً با ۱۶ گیگابایت رم همراهی می‌شود.

واحد گرافیکی به‌ کار‌ رفته در تنسور G4 احتمالاً Mali G715 است که همان گرافیک استفاده‌ شده در تنسور G3 محسوب می‌شود؛ اما در تنسور G4 فرکانس یا تعداد هسته‌های بیشتری خواهد داشت.

تراشه‌ تنسور G3 در بنچمارک گیک‌بنچ ۵ توانست در بخش تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای به‌ ترتیب به امتیاز ۱٬۲۶۷ و ۳٬۶۳۱ دست پیدا کند. بدین‌ترتیب، پرچم‌دار آینده‌ گوگل احتمالاً در زمینه‌ی قدرت پردازشی حرف زیادی برای گفتن مقابل رقبا نخواهد داشت.

منبع: زومیت

برچسب ها: گوگل ، گوشی جدید
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار