رییس پلیس راه مازندران، وضعیت ترافیک در محور شمال به جنوب محور کندوان در زمان حاضر سنگین و در دیگر مبادی ورودی به این استان را عادی و روان اعلام کرد.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس حدفاصل دزبن تا مجلار و محدوده های انارک و ولی آباد را سنگین اعلام کرد.

وی وضعیت ترافیک در محورهای هراز و سوادکوه در مازندران را عادی و روان توصیف کرد.

رییس پلیس راه مازندران ترافیک در محور ساحلی بین شهری استان را نیز روان دانست و بیان کرد: محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

رییس پلیس راه مازندران از رانندگان وسیله نقلیه خواست از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

سرهنگ جهان‌تاب، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ساز عنوان کرد و گفت: پلیس به‌ شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره های ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار