وزیر کشور گفت: برای مشارکت و سلامت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طراحی‌های خوبی انجام شده است.

احمد وحیدی ساعتی پیش وارد فرودگاه گچساران شد و مورد استقبال سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان استانی قرار گرفت.

وزیر کشور در فرودگاه گچساران در جمع خبرنگاران گفت: این سفر فرصتی برای بررسی طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرای استان است و بررسی می‌کنیم اگر پروژه‌ای با مورد و کم و کسری مواجه بود برای رفع آن پیگیری لازم را انجام دهیم.

وزیر کشور درباره برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم با اشاره به اینکه ابعاد مختلف انتخابات به خوبی در حال انجام است، افزود: داوطلبان در برنامه تلویزیونی که در کمیسیون تبلیغات ستاد انتخابات پیش بینی شده در حال ارائه برنامه و معرفی خود به مردم هستند.

وزیر کشور گفت: نامزدها و هوداران آنها به طور جد و در تبلیغات انتخاباتی خود از تخریب و توهین به همدیگر پرهیز و فضای سیاسی کشور را ملتهب نکنند.

وحیدی خاطرنشان کرد به لحاظ اجرایی برای برگزاری انتخاباتی با سلامت و مشارکت بالا کار‌های خوبی انجام گرفته است و آماده برگزاری انتخاباتی سالم، با مشارکت بالا و در فضای رقابتی خوبی هستیم.

وزیر کشور تصریح کرد: در استان‌ها و شهرستان‌ها نیز استانداران و فرمانداران به خوبی در تدارک برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه هستند.

احمد وحیدی   افزود: پیش تر هم اعلام شده بود که دولت سیزدهم در انتخابات پیش رو کاندید خاصی را مدنظر ندارد.

وی بیان کرد: ما هم وظیفه خود می دانیم تا بسترهای لازم را برای برگزاری یک انتخابات امن و سالم و مشارکت بالای مردم در پای صندوق های رای فراهم کنیم و  شرایط لازم برای انتخابات پیش رو نیز تاکنون به خوبی انجام شده است.

وحیدی اظهار کرد: انتظار می رود مردم با حضور با شکوه خود در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر را رقم بزنند.

وی گفت: در انتخابات پیش رو رقابت‌های خیلی جدی و معقول است و این رویه خوبی که حاکم شده امیدواریم که تا پایان صحنه انتخابات ادامه یابد.

وزیر کشور با بیان اینکه هر نامزد انتخاباتی حرف خودش را بزند و برنامه عملیاتی که دارد، ارائه دهد، افزود: هر کسی را مردم پسندیدند به آن رای خواهند داد.

بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های در دست اجرا و شرکت در مراسم افتتاح چند پروژه‌ها مهم و بزرگ در شهرستان‌های استان از جمله برنامه‌های وزیر کشور به کهگیلویه وبویراحمد است.

افتتاح ۲۸۸ واحد مسکن نهضت ملی به نمایندگی از یک هزار و ۳۸۸ واحد و کنگ زنی ۶۳۰ واحد مسکن از برنامه‌های وزیر کشور است.

بازدید از پروژه راه گچساران – بابامیدان به طول ۵۳ کیلومتر و افتتاح چند پروژه عمرانی و اقتصادی از دیگر برنامه‌های وزیر کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.