سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: هنرمندان استان با هدف پر رنگ کردن حس میهن دوستی و انسجام ملی و عرض ارادت به شهید جمهور به خلق آثار هنری در قالب‌های مختلف پرداخته‌اند.

داود صیاد در حاشیه برگزاری کارگاه ۲ روزه تولید اثر در زاهدان در گفتگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: کارگاه بزرگ "زنده برای توام" با هدف اثرگذاری در افزایش مشارکت در انتخابات و دعوت مردم با زبان هنر و همچنین عرض ارادت هنرمندان سیستان و بلوچستان به رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت با موضوعات تحت عنوان میهن پرستی و انسجام ملی برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه با حضور هنرمندان صاحب نام سیستان و بلوچستان برگزار شده است تصریح کرد: در این کارگاه حوزه‌های مختلف نقاشی، گرافیک، عکاسی، خوشنویسی، نقاشی، خط و سینمای جوان آثار خود را ارائه داده‌اند.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: برخی از این آثار مربوط به عکس‌هایی است که از دفتر ریاست جمهور، آستان قدس رضوی و سفر‌های استانی رییس جمهور شهید گردآوری شده است.

وی بیان کرد: کارگاه تولید آثار فاخر هنرمندان در روز‌های ۲۹ و ۳۹ خرداد در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد زاهدان برگزار و نمایشگاه آثار تولیدی از یکم تا ششم تیرماه در پنج نقطه از معابر شهری پر تردد برای عموم به نمایش گذاشته خواهد شد که بازدید از این نمایشگاه برای عموم رایگان خواهد بود.

صیاد با اشاره به اینکه تا انتخابات ریاست جمهوری چیزی نمانده است عنوان کرد: امیدوارم در این چند روز باقی مانده، ملت فهیم ایران اسلامی با حضور پر شکوه در پای صندوق رای پشتوانه محکمی برای دولت آینده را رقم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: اهالی فرهنگ، هنر و رسانه می‌دانند در دولت شهید رئیسی اقدامات زیادی در حوزه فرهنگ و هنر انجام شده و همواره قدردان زحمات شهید جمهور هستند و به همین سبب به رئیس جمهور شهید لقب خادم فرهنگ داده شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.