نماینده ویژه سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به برخورد با مقصران احتمالی آتش‌سوزی در بیمارستان قائم (عج) رشت گفت: باید دستگاه‌های مرتبط که وظیفه نظارت بر عملکرد بیمارستان داشتند پاسخگو باشند و هیچ عذری در این خصوص پذیرفته نیست.

سید محمود حسینی‌پور سرپرست معاونت امور مجلس ریاست جمهوری به عنوان نماینده ویژه سرپرست ریاست جمهوری برای بررسی ابعاد دقیق حریق در بیمارستان قائم (عج) رشت با استقبال اسدالله عباسی وارد رشت شد تا با همراهی استاندار گیلان به بررسی ابعاد مختلف این حادثه بپردازد.

نماینده ویژه سرپرست ریاست جمهوری در بدو ورود به گیلان و در جمع خبرنگاران با ابراز تأسف از حادثه رخ داده در بیمارستان قائم رشت اظهار کرد: بنده حامل پیام سلام و عرض تسلیت سرپرست ریاست جمهوری به مردم گیلان به واسطه حادثه تلخ رخ داده در بیمارستان قائم (عج) رشت هستم. 

وی با تاکید بر بررسی دقیق ابعاد حادثه رخ داده در بیمارستان قائم (عج) رشت گفت: در ماموریت ابلاغی سرپرست ریاست جمهوری به بنده مقرر شد همه ابعاد حادثه مورد بررسی قرار دهیم. 

حسینی‌پور با بیان اینکه این حادثه ابعاد مختلفی دارد و باید مورد پیگیری جدی مسؤولان قرار گرفته و مقصران احتمالی مشخص شوند، افزود: اینکه در بیمارستان خصوصی با استاندارد‌های لازم چنین اتفاقی رخ دهد قابل پذیرش نیست و مسؤولان بیمارستان و نهاد‌های مرتبط در حوزه مراکز درمانی باید پاسخگو باشند. 

نماینده ویژه سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به برخورد با مقصران احتمالی آتش‌سوزی در بیمارستان قائم (عج) رشت بیان کرد: باید دستگاه‌های مرتبط که وظیفه نظارت بر عملکرد بیمارستان داشتند پاسخگو باشند و هیچ عذری در این خصوص پذیرفته نیست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۳۱ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
بودجه ای که صرف خشونت علیه زنان می‌شود معادل بودجه ای است که می‌تواند برای ایمن سازی هزاران ساختمان ناایمن و غیرمستحکم و غیراستاندارد، استفاده شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۹ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
متاسفانه در این حادثه تلخ خواهر شهید شیرودی از قهرمانان ملی و خلبانان هوانیروز فوت کرد