استاندار اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برای برگزاری پیاده‌روی اربعین ۱۴۰۳، با تمام توان تلاش کنند.

سید حامد عاملی امروز در جلسه ستاد هماهنگی پیاده روی اربعین حسینی گفت: پیاده روی اربعین رویداد مهم و حرکتی عظیمی است و در جهت اعتلای مکتب امام حسین (ع) و زمینه سازی برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) تاثیرگذاری بسیار ویژه و مهمی دارد.
استاندار اردبیل با اشاره به انتظارات و نیازمندی موکب‌های اربعین حسینی بر برگزاری نشست و شناسایی نیازمندی‌های موکب‌ها و هماهنگی برای مدیریت متمرکز و یا برنامه‌ریزی و تقسیم وظایف بین ستاد بازسازی عتبات و عالیات و موکب‌های اربعین تاکید کرد.
او مشارکت دستگاه‌های مختلف از جمله علوم پزشکی، حمل و نقل، هلال احمر، غله، شهرداری، صمت، جهاد کشاورزی، حج و زیارت، شرکت نفت، گمرک، صدا و سیما و سایر دستگاه‌های مرتبط در رویداد اربعین را یادآور شد و خواستار اقدام هر کدام از دستگاه‌ها برای تامین اقلام مورد نیاز برای خدمت رسانی در پیاده روی اربعین شد.
عاملی با اشاره به اقدامات خودجوش و مردمی موکب‌های اربعین، واگذاری برخی مسئولیت‌ها در روند پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین ع به موکب‌ها را یادآور شد و گفت: اصلی‌ترین وظیفه دستگاه‌های دولتی نظارت بر عملکرد موکب‌ها و نظم بخشی به روند امور است.
او ضمن استقبال از تشکل‌های مردم که به صورت خودجوش در روند اجرای پیاده روی اربعین فعالیت می‌کنند، بر همکاری دستگاه‌های اجرایی با این تشکل‌ها تاکید کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.