فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری عامل سانحه رانندگی که باعث فوت و مجروح شدن ۲ نفر از عابران پیاده در روستای قلات شده بود، خبر داد.

سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اظهار کرد: بیست و هشتم خردادماه امسال در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری و همچنین سانحه رانندگی منجر به فوت در بافت قدیم روستای قلات شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسی‌های به عمل آمده توسط پلیس مشخص شد که تعدادی جوان که حالت طبیعی نیز نداشته‌اند به دلایل اختلافات محله‌ای با یکدیگر درگیر شده اند که یکی از آن‌ها (جوان ۳۳ ساله) سوار بر خودرو وانت KMC شده و از صحنه فرار می‌کند و در طول مسیر با تعدادی خودرو و همچنین ۲ نفر عابر پیاده برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه در این خصوص عابران پیاده که ۲ نفر جوان مذکر ۳۳ و ۳۵ ساله بوده‌اند فوت و مجروح می‌شوند، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا و خودرو مورد نظر در کمترین زمان ممکن توقیف و راننده نیز دستگیر می‌شود.

 سرهنگ زراعتیان ضمن اشاره به اینکه فرد مصدوم با آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.