نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینکه می‌گویند بایدن نخواسته جلوی فروش نفت را بگیرد، نشانگر خودتحقیری است.

سعید جلیلی کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به سوالات مردم پاسخ داد.

او در ابتدای برنامه اظهار کرد: باید تلاش کرد تا نگاه های خود را به مردم توضیح دهیم و هرچه با بصیرت تر گفت و گو انجام دهیم مردم بهتر میتوانند انتخاب کنند. بخش عمده ای از فرصت های کشور به دست بانوان است. 

وی در پاسخ به سوالی دباره مهمترین مطالبه بانوان گفت: خانمها عناوین مختلف نظیر خواهر، مادرو..  دارند و باید به این ظرفیت بزرگ توجه کرد، یکی از امتیازات گفتمان دینی قرار دادن زنان در جایگاه خود است. 

جلیلی درباره مشاور یکی از کاندیداها گفت: به هرحال دو نگاه وجود دارد ابتدا اینکه وقتی تحریم نفت ایجاد شد عده ای معتقد بودند دیگر نمی‌شود نفت بفروشیم ولی ما معتقد بودیم که می‌توانیم و تلاشی صورت گرفت تا نقشه دشمن نقشه بر آب شود همین امروز در سنای امریکا به این امر اذعان کردند. اما حالا می‌گویند چون آمریکا و بایدن نخواسته است، که این نشان از خود تحقیری دارد. خود آمریکا میگوید ایران میتواند تحریم ها را دور بزند و اعتراف کرده است که راهبرد فشار حداکثری شکست خورده بعد عده ای در داخل می‌گویند اینگونه نیست، مردم باید قضاوت کنند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در سند راهبرد امنیت ملی آمریکا الزام تحریم نفتی روسیه آمده است در حالی که روسیه درحال فروش نفت خود است حالا باید بگوییم به روسیه هم آمریکا اجازه داده است؟ در ۹ماه دولت شما چرا این اتفاق رخ نداد؟ ابتدا باید واقعیات را دقیق دید. همان دوره ای که شما ادعا داشتید هم اقتصاد میچرخد و هم سانتریفیوژ، دلار سه تومنی ، سی تومن شد خود این آقایان تحریم شدند و سانتریفیوژ ها هم که بسته شد.

وی ادامه داد:  در این بحث ها باید واقعیت برای مردم روشن شود. مذاکرات وسیله ای است که هدفش حفظ منافع مردم است، یک جهان فرصت، بخش عظیمش در سیاست خارجی است و اگر میخواهیم اقتصاد جهش یابد لازمه اش داشتن سیاست خارجی موفق است. 

جلیلی بیان کرد: میگفتند شما نباید یک سانتریفیوژ هم داشته باشید اما وقتی کار را تحویل دولت دادیم 19 هزار سانتریفیوژ داشتیم و این یک قدرت است اگر دشمن بتواند یک خاکریز شما را بشکند جلو خواهد آمد و همه شهرهای شما را خواهد گرفت، دیدیم وقتی تمام دستاوردها کنار گذاشته شد آمریکا کامل از توافق خارج شد، این ها قرار بود تحریم ها را بردارند اما تحریم ها بیشتر شد. تاریخ را باید دید که در چه زمان حقوق ملت حفظ و چه زمان نادیده گرفته شده است. میگفتند زمان ترامپ اینگونه بود در حالی که باید ن همان تحریم ها را حفظ کرد، در دنیا 200 کشور با منافع مشترک وجود دارد و میتوانیم کلی صادرات داشته باشیم اما روابط ما با این کشورها منفی شده بود و صدور خدمات فنی و مهندسی به سریلانکا را شهید رئیسی دنبال کرد.

جلیلی تصریح کرد: گفتمانی که تحت دولت سایه داریم اینگونه است که باید به دولت کمک کنیم و خطاهایش را تصحیح کنیم در شورای امنیت ملی زمان روحانی تمام این قرار دادها را بند به بند خواندیم و به دولت وقت گفتیم اینگونه نیست که تحریم ها برداشته شود اما خوب اعتقادشان به گونه ای دیگر بود. در برخی از جلسات ناراحت میشدند و داد میزدند در حالی که ما آرام صحبت میکردیم.  

وی درباره جزئیات دولت سایه بیان کرد: دولت سایه یک گفتمان است، هر فردی متناسب با استعدادی که دارد تحولات کشور را دنبال و آن را تقویت، تصحیح و یا تکمیل می‌کند. پس هر دانشگاه باید یک دولت سایه باشد.ما نظرات را به دولت رقیب هم ارائه میکردیم اما بررسی نمیشد اما شهید رئیسی بسیار استقبال میکرد و این را فرصت می‌دید. 

وی درباره تسهیلات بانکی گفت: قانون بانک مرکزی ما سالها نیاز به اصلاح داشت که اصلاح شد، این قانون را باید بانک مرکزی جدی  دنبال کند، خلق پول از جیب مردم است و باید با ضابطه ودر جهت منافع مردم باشد. تسهیلات بانک ها به گونه ای است که تبعیض دارد و پنجاه درصد مردم ما هرگز تسهیلاتی دریافت نکردند.

جلیلی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که برای حل تفاوت میان بیمارستان های دولتی و خصوصی چه برنامه ای داریدگفت:  یکی از بحث ها در نظام سلامت آن است که آیا این نظام پاسخگو است یا نه و آیا بیمار گزینه های مختلف را برای درمان دارد . باید به بیمار آثار درمانی وهزینه ها را بگوییم .موضوع مهم این است اگر تعرفه های بخش دولتی خصوصی که با هم خیلی متفاوت باشد مشکلاتی پیش می آید. در زمان وزات آقای پزشکیان تعرفه های بخش خصوصی نسبت به بیمارستان دولتی  چند برابر شد و این سیاست غلط مشکلاتی ایجاد کرد.

جلیلی دربار ه برنامه خود پيرامون حوزه ارز گفت: امروز خداراشکر برای مصارف اصلی به اندازه کافی منابع ارزی داریم و اگر ایراداتی وجود دارد باید جلوی آن را گرفت. اما یکی از مشکلاتی که در تحریم ها وجود دارد آن است که در موضوعات بانکی مشکل داریم. باید با کشور هایی رابطه داشته باشیم که علاقه به رابطه با ما داشته باشند.  نکته آخر آن که اکنون به دلیل تحریم ها برخی فرآیندهای ما  ایراد های جدی دارد .

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که برای آن که سود کشاورزان به سمت دلالان نرود چه برنامه ای دارید گفت: ما اگر می خواهیم روستایی جهش پیدا کند به تبع آن کشور هم جهش پیدا می کند.یکی از مشکلات ما آن است که محصولات ما باید خیلی سریع به بازار برسد و دست دلالان نرود. یکی از ضعف های ما آن است که محصولات ما به درستی به عنوان یک محصول واحد صادر نمی شود . گسترش کمی و کیفی روستا ها وگسترش بازار های اینترنتی از اهمیت بالایی در این زمینه برخوردار است.

جلیلی درباره  ارتباط خود  با دولت شهید رئیسی گفت: با شهید رئیسی سوابق عمیقانه و دوستی دیرینه داشتیم .ما در این سه سال مرتب با ایشان جلسه و مکاتبه داشتیم. در این مدت 12 طرح به ایشان ارائه دادیم.همین سال گذشته در قیمت لاستیک مشکلاتی پیش آمد و ما در این زمینه نیز به دولت کمک کردیم. وقتی مطلبی را به شهید رئیسی می دادیم همیشه پیگیری میکرد و دستور بررسی می داد .

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره ارتباط خود با مردم گفت: باید ساختار اداری کشور را تغییر دهیم . این اداره است که به مردم کمک می کند. ما در دولت خود موضع فوق هوشمند را مد نظر قرار داده ایم. 

وی در پاسخ به سوالی  مبنی بر این که نظرتان درباره افزایش حقوق ها متناسب با تورم چیست گفت: حفظ قدرت خرید کارمندان بسیار مهم است و برای جهش کشور هم اهمیت دارد همچنین حفظ قدرت خرید اقشار ضعیف جامعه بایددر دستور کار قرار گیرد..

جلیلی درباره حل  مشکل مسکن بیان کرد:  مسکن یعنی محل آرامش در حالی که قیمت خانه در تهران بالابوده و قیمت ساخت بسیار پایین است . نکته مهم آن است با دادن زمین به مردم می توانیم قدرت خوبی ایجاد کنیم. اما مسکن فقط ساخت خوابگاه نیست. باید به محیط و فرهنگ هم توجه کنيم.البته مردم در کنار مسکن باید کار  و آرامش هم داشته باشند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پایان گفت: وقتی بورس دچار مشکل شد به رئیس جمهور وقت نامه زدیم و گفتیم که مردم دارند ضرر می‌بینند و نگاه نکردیم که دولت رقیب ما است یا رفیق لذا بازرا بورس باید نمادی از اقتصاد کشور باشد.نکته دوم آن است که باید دولت از سهامداران خرد حمایت کند. این برای دولت یک فرصت است و نباید مردم را خاک سیاه بنشانیم.من کسی هستم که از پایین ترین سطح وارد سیاست شدم. 18 سال طول کشید که به اینجا رسیدم و  در سمت دبیری شورای امنیت ملی جایی که دور تا دور ما تهدید بود  توانستیم تهدید های خود را به فرصت تبدیل کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۹ ۰۱ تير ۱۴۰۳
چون مردم رای نمیدند جلیلی رای میاره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
دوستان و مردم همیشه در صحنه،لطفا لطفا به کسی رای بدید که انسان ساز باشه ،از راست قامتان تاریخه باشه،از سرش برای انقلاب مایه بزاره،حاضر باش سرش رو برای این مردم ونظام بده،رای ما فقط به چنان شخصیتی است،حال خودتان با عقل و تدبیر ببینیت چه کسی چنین شخصیتی دارددرود بر ایران و ایرانی و هر انسان ازاده ای.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
معلوم شد ظریف بعد از ده سال هنوز حالیش نشده چرا اونا مجبور شدن جام زهر رو بالا بکشن و برجام رو قبول کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ظریف = ساده لوح
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
جناب جلیلی در زمان برجام همین سایت دیجی کالای خودمون خودرو بی ام و x3 رو تحویل یک روزه 280 میلیون تومان میفروخت! خودورویی که الان 7 میلیارد قیمتشه !
شما میتونی اینکارو تکرار کنی؟
Iran (Islamic Republic of)
سیاوش
۰۹:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
جناب جلیلی نکته سنج و عمیق منطقی صحبت می کنند واقعا برگشتن به فلاکت دوره روحانی حتی تصورش هم سخته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۷ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
با دلایل زیاد به آقای دکتر جلیلی رأی میدم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
من هم به آقای جلیلی رای میدم
# سعید_جلیلی
# کد _ 44

پزشکیان با تیمش خیلی خراب کردن
دروغگو
بد رفتار
و دو رو هستن
ویدئوها و برنامه های این چند وقت انتخابات دیدم واقعا متاسفم که این افراد چطوری ۳۴ سال بر گورده مملکت سوار شدن و غارت کردن و اینقدر پرو هستن و با وقاهت هنوز هم دارن به مردم دروغ میگن ... اینها اگر رای نیارن به دنیال فتنه و آشوب و تخریب مملکت هستن .. مردم حواستون جمع کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۳ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
دلار آخرین زورش رشد ۱۰۰ درصدی تو دوره شهید رییسی بود که در نهایت هم کنترل شد، بخصوص در زمان پاسخ به اسرائیل؛ ولی تو دوره غرب گراها از ۳۷۰۰ رسید به ۳۰۰۰۰ تومان! به نظر شما این رشد چند درصدی؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
اشتباه حساب کرد ی در دوره روحانی ۳۰ بود که شد ۶۰ یعنی دو برابر در دور ه روحانی ۳ هزار که شد ۳۰ هزار که یعنی ۱۰ برابر کلاس سوم پسرم داره اینارو می خونه نمی گم دوره رئیسی گل وبلبل و یا خیلی خوب و لی خدا وکیلی یه حساب ساده ریاضی ۱۰۰ برابر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
روحانی ۸ سال بود ، رییسی ۳ سال ، اینم در نظر داشته باس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
در مقایسه با بقیه کاتایدا ها
ایشان افضل هستند
با تحقیق و تفحص رای دهید
گول شعار های عامیانه و گول زن را نخورید که
به دوران حسن روحانی دچار میشوید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۴ ۰۱ تير ۱۴۰۳
بعله کاملا از جواب های کلی شون نسبت به سوالات کارشناس ها میشه فهمید چرا انقدر تحریم داریم تو این کشور
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
شما در عصر حجر سیر می کنی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
آره طیف روحانی در این زمانه زندگی میکنن و خوب چپاول و غارت کردن و بجه هاشون اونطرف دارن حال میکنن خودشونم مملکت به غارت میبرن

خودتو جمع کن
فکر کردی با این حرفها کسی گول میخوره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۵ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
فرقی نداره کی رییس جمهور بشه!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
توبشی چطوره ؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۶ ۰۱ تير ۱۴۰۳
اینم باشه فرقی نداره خط مشی کشور مشخصه فرقی نداره مثلا میتونه چیکار بکنه یا چیکار نکنه مثال بزن؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۳ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
قبل انتخابات همه کاندیداها ایران رو گلستان میکنن بعد انتخاب شدن مردمو حتی ادم حساب نمیکنن دلار رو رسوندین به 65پراید شد300مگه شما تازه اومدین که کار انجام بدین خو شما قبلا هم بودین چرا اوضاع بدتر شد.نمره.شعارهاتون 20ولی نمره عملتون زیر0
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۰۷:۱۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
شما در حد اندازه ایی نبودی که بتونی به توافقی در حد برجام دست پیدا کنی
فقط هی رفتی اروپا و اومدی و هی اونا تحریمها را بیشتر کردن
هی رفتی اومدی و اونا هی تحرمها را شدید تر کردن
مذاکردن یه هنره // شما توانایی مذکره کردن نداری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
جلیلی یکی لز بزرگترین کارهای اجرایی خود را رفتن به چهار راه مولوی و بررسی قیمت های لاستیک می داتد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
به تمام روستاهای سفر کرده
۱۲۰ سفر به استانها و شهرستانها و مناطق دور افتاده داشته
و مشکلاتی رو رفع کرده که طیف روحانی قفل کرده بودن

آقای جلیلی اصلح هستم
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۰۷:۰۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
در برجام اگه امریکایی ها ضرر نکرده بودن انرا پاره نمیکردن
بعضا مقامات مخالف برجام خودمون هم مخالفتشان با برجام بخاطر اینه که چرا خودشون نتونستن به برجام دست پیدا کنن / همین الان هم همونهایی که میگن برجام بده دائم بین روسیه و چین رفت امد میگنن تا بتونن همون برجام را زنده کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
کارشناسان طرفدار آبرو خودش وصدا و سیما را برد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
دولت سایه بابت آتش سوزی جنگلها زاگرس و عدم وجود تجهیزات اطفا چه طرحی داره؟بابت دریاچه ارومیه چی؟بابت زباله های شمال و اسیب های شدید زیست محیطی چه طرحی داره؟بابت از بین رفتن منابع آب چکار کردید؟دولت سایه خبر داره سطح آبهای زیرزمینی به چه میزانی کاهش یافته؟هم فکران شما بابت سد سازیهای بی رویه چه برنامه ای داره؟به نظر شما دولت سایه برنامه مشخصی بابت رشد سرطان دارد؟بابت کمبود داروهای بیماران چه برنامه ای دارید؟......................
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
رای ما دکتز جلیلی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۳۵ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
شما نفت رو نفروختید بلکه نفت دادید وجاش جنس بنجل چینی آوردید ودیگر اینکه فشار حداکثری شکست نخورد بلکه کمر مردم بود که شکست منتهی به فضل الهی مسئولان مملکت کر تشریف دارن که نشنیدندوکورند که ندیدند
Iran (Islamic Republic of)
مجتبی
۰۰:۱۹ ۰۱ تير ۱۴۰۳
چرا دولت روحانی عرضه نداشت نفت بفروشه،،بعد چه کسی گفته که نفت فروخته شده و جنس بنجل وارد کشور شده..
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۴۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
فقط پزشکیان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
اشتباه زدم رای من به پزشکیان هست
Iran (Islamic Republic of)
احسان
۱۴:۱۶ ۰۱ تير ۱۴۰۳
پزشکیان = فریدون (همون روحانی کلیدساز!)
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۱۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
هیچ یک از کانددیدها سواد دیپلماتیک ظریف را ندارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ظریف داد و بیداد راه میندازه اونم سر ملت نه جان کری که سرشون کلاه میذاره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
مرد دیپلماسی صددرصد آقای ظریف در مقابل ۷ ابرقدرت جهان کلاه گدشت سرشون ولی بعد با خبر شدند اینم دلواپسی کاسبان تحریم بودند که آگاه کردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۴۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
منطقی‌ترین و صادقترین کاندیدا همین جلیلیه.
اگر ذره‌ای شک داشتم دیگه برطرف شد. فقط جلیلی می‌تونه امید رو برگردونه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۴۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ظریف فقط فن بیان خوبی داره و راحت می‌تونه خوب رو بد و بد رو خوب جلوه بده.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۷ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
می بخشد اشتباهی منفی دادم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
صددرصد صحیح
با وجود اینکه سربازیش و تحصیل اش در امریکا بود ولی
فرق لغت تعلیق و ...نمیداند و غرب زده و غرب گداست
در اغوش غرب غوطه ور است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۵ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
تا بحال وزیر امور خارجه به خوبی ظریف نداستیم
درود بر ظریف و دستیارانش ( عراقچی و تخت روان چی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
نه من اشتباه نزدم انگشتم اشتباه زد
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۰۲:۱۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
اقای قالیباف با رای ۲۳میلیون ۵۲۷رای ریس جمهور می شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۷ ۰۱ تير ۱۴۰۳
گمه نکم فلانی =فکر نکنم مشهدی رجب
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
لطفا خفه شو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۱ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ادب داشته باش که دراخرتویک مترزمین جاته وخوراک کرم های گوری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۵ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
اره نفت مون رو یک سوم قیمت میفروشیم. اخرشم پولمونو همین متحدانمون نمیدن، به جاش دسته بیل میدن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
پس حتما من بودم خدا خدا میکردم ترامپ چهار سال دوم رای نیاره چون مارو فلج کرده بود؟!
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۰۰:۳۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بایدن درست است نخواست جلو نفت بگیرد برای اینکه تحقیرانه از ایران خواست ایران بلاتراز شصت درصد را کنار بگذارد آمریکا تحریم‌ها را شل کندبایدن عاشق چشم و ابروی ایرانی نیست که تحریم شل کند کل ایران میداند اگر آمریکا اقدامی چه نظامی چه اقتصادی ضربه بزند ایران جوابی ندارد آمریکا ثانیه معطل نمی ماند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۰ ۰۱ تير ۱۴۰۳
والله تعجب می‌کنم چند بار تکرار تکرار ولی مال ما
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۳ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بدون هیچ دلیلی فقط سعید جلیلی، دوست داریم دکتر، با افتخار به شما رای میدهم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بدون هیچ دلیلی ..... جلیلی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۱ ۰۱ تير ۱۴۰۳
کلاه سرت نره آنوفت گوشت کیلوی ۱/۵ خوراک هست
Germany
ناشناس
۲۳:۳۴ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
شما هم تو سه سال دولت ريسی دلار ۲۵ هزار تومانی ز
رو به شصت هزار تومان رساندید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۶ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بازم ده برابر نشده تورمم از یک رقمی به ۴۶ نرساندن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۵۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
آخر کاربری که کشور خودش را رها کرده و به آلمان رفته است چگونه می تواند در مورد انتخابات و وضعیت کشورش نگران باشد و تحلیل درستی از صحبت های آقای جلیلی داشته باشد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
حقوق کارگر دراین سه سال بیشتر از سه برابر شده اگر زمان روحانی بود الان دلار بالای صد تومان بود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۴ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
حقوق کارگر در این سه سال بیش از سه برابر شده حقوق کار گر سال 1400 دومیلیون 656 هزار تومان بود. نسبت به رشد دلار بیشتر بوده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۸ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بابا خیلی ؟ دلار ۲۵نبود دو هزار پانصد بود یه زره فکر کن،۰
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۰۸:۲۳ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
اینها تنها هنرشون گرونی و فشار به مردمه شجاعت امتیاز گرفتن از جهان را ندارن هیچ بقیه راهم سرزنش میکنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
زمان کلیدساز، دلار سه تومان شد ۲۷هزار!!
Iran (Islamic Republic of)
کاوه
۰۹:۰۱ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
چه کسی از 3هزارتومان رسوند به 25که نه به 30هزارتومن؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۷ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
بهتره به ریشه این گرانی فک کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
دولت روحانی برای ۴ دولت آینده تا خیگ بدهی بالا آورده اینو خودشونم میدونن
Iran (Islamic Republic of)
سربازحاج قاسم
۲۳:۳۱ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
رأی ما سعید جلیلی
Iran (Islamic Republic of)
حسین خرّمی
۲۳:۲۵ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
مردم هوشیار باشید اگر دوست دارید ایران در صنعت فضایی پیشرفت کند به دکتر سعید جلیلی رای دهید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۱ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
اثرات فروش‌ نفت کجا میره
که گوشت. مرغ. دلار. ماشین و...
سر به‌ فلک کشیده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۱ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
باز شروع شد کی بود کی بود من نبود کار تو بود
خود شما هم مسئولیت داشتید چه کاری کردید جز ایجاد گره کور و برو و بیا
Iran (Islamic Republic of)
محسن
۲۲:۵۰ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
با افتخار انتخابم جناب دکتر جلیلی
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۲۲:۴۹ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
کلا رای دادن یعنی همین اش و همین کاسه ایی که فعلا ملت گرفتارشن
من رای نمیدم
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۲۲:۴۶ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
درسته نفت فروخته شده ولی ایشان بدرد ریاست جمهوری نمیخوره
یعنی قدرت مدیریت یه مملکت را نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۳۹ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
یه مردی بخدا مرد...
خدا حفظ تون کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۵ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
دکتر ظریف کاملا راست می‌گویند شما ۸ سال مذاکره کردید چه دستاوردی داشتید؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۴ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
داری غیرت نشون میدی هرچند دیره و ۸ سال جوانیمون رفت
Iran (Islamic Republic of)
حسین خرّمی
۲۲:۲۲ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
مردم از خواب غفلت بیدار شوید و اگر می خواهید در صنعت فضایی پیشرفت کنیم به دکتر سعید جلیلی رای دهید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۶ ۰۱ تير ۱۴۰۳
ملت بیدار هوش هستند آنها هنوز خواب هستند تا بیدار کنید بگی این راه اشتباه هست نکن بعد میا میگه نظر کارشناسی بیسواد بوده
آخرین اخبار