فرماندار یزد گفت: کارگاه‌های آموزشی برای افزایش آمادگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در یزد برگزار شد.

 سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات و برنامه‌هایی که ستاد انتخابات بر عهده دارد، برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشکوه و با حضور حداکثری، لازم بود دوره‌هایی با حضور نمایندگان فرماندار برگزار کنیم.

 وی تصریح کرد:به همین منظور سلسله نشست‌هایی را به صورت کارگاه‌های آموزشی برنامه‌ریزی کردیم تا نمایندگان فرماندار با قوانین و مقررات انتخابات ریاست جمهوری، زمان شروع انتخابات، زمان تحویل گرفتن اقلام و صندوق‌های رای و همچنین هماهنگی با نیرو‌های انتظامی، عوامل نظارتی و کاربران فناوری اطلاعات آشنا شوند.

مدرسی افزود: سعی شد در این دوره ها، با حضور نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای، مسائل مختلف را هماهنگ و تبادل نظر کنیم و به سوالات و شبهات پاسخ دهیم تا بتوانیم در روز هشتم تیرماه، انتخاباتی در آرامش و به دور از هرگونه حاشیه یا مسائل احتمالی برگزار کنیم.

 رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ادامه داد: در این دوره‌ها به نقطه نظرات و نقاط ضعفی که در دوره‌های گذشته وجود داشت و تجربیاتی که کسب شده بود، توجه کرده و آنها را به کار می‌بریم تا به اصلاح امور و ارتقای کیفیت فرآیند برگزاری انتخابات بپردازیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار